در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515793 تاریخ : 1399/04/21-17:52:21
,1,
با کالاکارت بانک مهر ایران، فردا همین امروز است

با کالاکارت بانک مهر ایران، فردا همین امروز است

تورم موجود در اقتصاد باعث شده بسیاری نتوانند نسبت به خرید وسایل یا دریافت خدمات مورد نظر خود اقدام کنند. اما بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح «کالاکارت»، درآمد آینده شما را امروز در اختیارتان قرار می دهد تا دیگر نگران کاهش قدرت خرید خود در آینده نباشید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، احتمالاً برایتان پیش آمده که نیاز به خرید یک کالای ضروری داشته اید، اما در آن زمان مبلغ مورد نیاز برای خرید آن را در اختیار نداشته اید؟ شاید در آن شرایط فکر کرده اید کاش می توانستید از درآمد آینده خود مبلغ مورد نیاز خرید آن کالا را بپردازید. اما نه دسته چک معتبری داشته اید و نه بانکی بوده که به شما تسهیلاتی بدهد تا بتوانید برای خرید آن کالا اقدام کنید. از سوی دیگر شاید امکان پرداخت سود بالای فروش اقساطی یا تسهیلات بانکی را نداشته اید تا بتوانید از این روش ها نسبت به خرید کالا اقدام کنید. کالاکارت طرحی است که بانک مهر ایران برای حل کردن همین مشکل ارائه کرده است.

در چارچوب طرح یاد شده خریدار با دریافت یک کالا کارت که مبلغ مشخصی اعتبار در آن وجود دارد، می تواند به فروشگاه ها یا مراکز ارائه خدمت طرف قرارداد بانک مهر ایران مراجعه کرده و با استفاده از اعتبار آن کارت، کالا یا خدمت مورد نظر خود را دریافت کند.
به طور مشخص سازوکار فعالیت طرح یاد شده به این صورت است که اعتباری در کارت آن دسته از مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران که متقاضی دریافت آن باشند، شارژ شده و آن ها می توانند از این اعتبار برای خرید کالا یا خدماتی که از سوی پذیرندگان طرف قرار داد بانک ارائه می شود، استفاده کنند.

با دریافت کالاکارت چه کالاهایی می توان خرید؟
در شهرهای مختلف ایران، فروشگاه ها و مراکز متنوعی از جمله لوازم خانگی، پوشاک، ساعت، کیف و کفش، کالای خواب، تلفن همراه، لوازم کامپیوتری، آموزشگاه رانندگی، مدارس غیردولتی، لوازم التحریر، آتلیه، دفتر وکالت، ابزار فروشی، تعمیرگاه خودرو، فروشگاه موتورسیکلت، کلینیک دندانپزشکی، پزشک عمومی، بیمارستان، فیزیوتراپی، سالن آرایش، فروشگاه عطر، فروشگاه کابینت، گالری پرده ، فروشگاه مصالح ساختمانی، گالری فرش، گالری لوستر، فروشگاه مبل، فروشگاه لوازم برقی، مجموعه ورزشی، هتل و... جزو پذیرنده های طرف قرارداد با بانک مهر ایران هستند که می توانید با دریافت کالاکارت از آن ها کالا خریداری کرده یا خدمات آن ها را دریافت کنید.
اگر مشتری بانک مهر ایران هستید، خوب است که با استفاده از این طرح، کالای مد نظر خود را با فشار کمتری بر درآمد خود خریداری کرده و در عین حال از کالای ایرانی نیز حمایت کنید. برای دریافت کالا کارت بانک مهر ایران کافی است به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه و درخواست کالا کارت خود را مطرح کنید. مرحله بعد نیز مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد کالا کارت و خرید کالاهای مورد نیاز خود است.
مبلغی که در قالب این تسهیلات قرض الحسنه اعطا می شود، 200 میلیون ریال است که تقریباً قیمت تمام کالاهای مصرفی بادوام به غیر از مسکن و خودرو را پوشش می دهد. یعنی عمده لوازم خانگی متعارف موجود در بازار با اعتبار موجود در کالاکارت قابل خرید است و بسیاری از خدمات آموزشی و بهداشتی را می توان به پشتوانه این اعتبار دریافت کرد. پرداخت اقساط این طرح یک ماه استراحت دارد؛ یعنی یک ماه پس از واریز وام و ارائه کالا کارت آغاز می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران