در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519060 تاریخ : 1399/06/17-11:01:44
,1,
با چالش مجازی سامان، بدوید و جایزه بگیرید

با چالش مجازی سامان، بدوید و جایزه بگیرید

گروه مالی سامان باهدف ترویج ورزش همگانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی بزرگ ترین چالش دو مجازی را برگزار می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سامان رسانه، نخستین چالش دو مجازی ایران به ابتکار گروه مالی سامان به طور رسمی از سوم شهریور 1399 فعالیت خود را با حفظ تمام شیوه نامه های بهداشتی آغاز کرده است.
در این چالش که در دو سطح 10 و 21 کیلومتر برگزار می شود، علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام در چالش از طریق سایت www.tehrunclub.com و همچنین نصب اپلیکیشن استراوا (strava) رکورد خود را ثبت و با هشتگ #رکوردمن در همان اپلیکیشن به اشتراک بگذارند.
گفتنی است، تمرینات آماده سازی این چالش به صورت رسمی از سوم شهریور آغاز شده و بازه زمانی ثبت رکورد 24 تا 31 شهریور خواهد بود.
همچنین چالش در دو سطح 10 و 21 کیلومتر برگزار می شود و هر فرد فقط مجاز به شرکت در یکی از سطوح ثبت رکورد است. رکوردگیری فقط در یک دور دویدن قابل ثبت و پذیرش است و مجموع رکوردها تا رکورد هدف مورد محاسبه قرار نمی گیرد.
لازم به ذکر است که شرکت در این چالش برای تمامی افراد با رعایت مقررات آزاد است و گروه مالی سامان، 45 میلیون تومان جایزه نقدی به 56 آقا و 56 خانم که در دو بخش 10 و 21 کیلومتر بهترین رکورد را ثبت کرده باشند و یا توانسته باشند چالش را به پایان برسانند، پرداخت خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 234
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران