صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521727 تاریخ : 1399/07/30-15:56:54
,1,
با اعتبار حساب جاری خود، وام قرض الحسنه دریافت کنید

با اعتبار حساب جاری خود، وام قرض الحسنه دریافت کنید

بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی این فرصت را فراهم کرده تا افراد به پشتوانه گردش حساب خود بتوانند وام قرض الحسنه دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، در طرح اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی، افراد می توانند با تمرکز وجوه در گردش ماهانه خود در حساب جاری نزد این بانک، امتیاز تسهیلات کسب کنند.

این امکان وجود دارد که افراد با افتتاح حساب قرض الحسنه جاری حقیقی نزد بانک مهر ایران از خدمات و مزایای آن مانند دریافت دسته چک، کارت نقدی شتابی بدون دسته چک یا دسته چک و کارت به صورت توأمان استفاده کنند. دارندگان این حساب با تمرکز وجوه در اختیار خود اعم از درآمد، حقوق، مستمری و پاداش بر اساس میزان مانده حساب پایان روز خود، امتیاز میانگین حساب کسب کرده و پس از گذشت حداقل سه ماه از زمان افتتاح حساب خود، می توانند متناسب با امتیاز میانگین حاصل شده، از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند شوند.

پرداخت و انتقال وجوه مخارج روزمره و... از طریق امکانات این بانک، برخورداری از تمام خدمات بانکی مانند خرید اینترنتی اجناس یا شارژ، پرداخت از طریق پایانه های فروش، واریز وجه، برداشت پول توسط دستگاه خودپرداز، انتقال وجه پایا، ساتنا و سایر خدمات نوین بانکی از قبیل اینترنت بانک، همراه بانک و... به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال به پشتوانه حساب جاری اشخاص حقیقی قابل انجام است.

برای افتتاح این حساب، نیازی نیست به شعبه بانک مراجعه کنید. بانک مهر ایران امکان افتتاح حساب از طریق وب سایت و همچنین همراه بانک خود را برای شما فراهم کرده است. پس از افتتاح حساب از طریق وب سایت بانک به نشانی www.qmb.ir یا نرم افزار همراه بانک «مهریران» قادر خواهید بود خدمات مختلف بانکی پرداختی را دریافت کنید. کارت بانکی نیز در صورتی که مایل باشید به منزل یا محل کار شما ارسال می شود.

همچنین قادر خواهید بود با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت بانک در قسمت «سامانه های آنلاین» به بخش «محاسبه معدل حساب» رفته و از معدل حساب کسب شده خود مطلع شوید.

حداکثر تسهیلات این بانک برای هر فرد، 300 میلیون ریال است و در صورتی که امتیاز متقاضی، بیش از سقف فردی یاد شده باشد، وی می تواند مازاد امتیاز کسب شده خود را به بستگان درجه یک خود انتقال دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران