زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489936 تاریخ : 1398/06/02-17:44:53
,22,
باید روحیه خدمتگزاری در راس امور مدیریتی قرار گیرد

باید روحیه خدمتگزاری در راس امور مدیریتی قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تاکید براینکه باید روحیه خدمتگزاری در راس امور مدیریتی قرار گیرد، گفت: خدمت به مردم یک فرصت است و باید نهایت استفاده از آن را برد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، آیت الله مصطفی علما روز شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: امام راحل بارها خواسته اند که وی را خدمتگزار به مردم خطاب کنند و همه مسوولان نظام جمهوری اسلامی باید به امام اقتدا کنند و خدمتگزاری به مردم را در سرلوحه امور قرار دهند.

آیت الله علما، به اهمیت اقتصاد در کشور اشاره کرد و افزود: مشخص است که حمایت مالی و معنوی حضرت خدیجه (س) در موفقیت پیامبر(ص) تاثیرگذار بود و هم اکنون باید در شرایط کنونی مدیران از عقل اقتصادی برای کشورداری استفاده کنند. 

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: ایران اسلامی در این سالها با انواع مزاحمت ها و ترفندهای بیگانگان مواجه بوده ولی اکنون به عنوان یک ابرقدرت در دنیا مطرح هستیم. 

به گفته آیت الله علما، این کشور به یاری خدا و دین مقدس اسلام و تدبیر رهبری به خوبی اداره شده است ولی باید از وابستگی به نفت رهایی یابیم و به مقوله تولید و اقتصاد بیش از گذشته اهمیت دهیم. 

امام جمعه کرمانشاه از سلامت در حکومت به عنوان رمز موفقیت شهیدان رجایی و باهنر یاد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران