صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515456 تاریخ : 1399/04/15-17:09:05
,10025,
باید در جهت توسعه فروش بیمه های خرد و تلاش برای افزایش نرخ تمدید و چسبندگی مشتریان گام برداریم

مدیرعامل درنشست هم اندیشی با روسای شعب بیمه البرز:

باید در جهت توسعه فروش بیمه های خرد و تلاش برای افزایش نرخ تمدید و چسبندگی مشتریان گام برداریم

محسن پورکیانی در این نشست به طبقه بندی شعب این شرکت به چهارگروه شعب تهران و کرج، شعب کلان شهرها، شعب شهرهای برخوردار و شعب شهرهای نیمه برخوردار اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت بالای بیمه البرز، ارتقای جایگاه بیمه البرز در بازار بیمه کشور و افزایش سهم بازار نیازمند همدلی و عزم سازمانی و حفظ حقوق ذینفعان شرکت اعم از بیمه گزاران، کارکنان و نمایندگان و سهامداران است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، مدیرعامل بیمه البرز توجه بیشتر به توسعه فروش بیمه های خرد به ویژه در مناطق نیمه برخوردار و افزایش نرخ تمدید بیمه نامه ها و تلاش برای چسبندگی بیشتر مشتریان را امری ضروری دانست که باید در دستور کار شعب قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در همین راستا توجه و رسیدگی به مسایل کارکنان و نمایندگان به منظور افزایش ارق و چسبندگی سازمانی آنها ضروری است.

وی جایگزینی شاخص محوری به جای سلیقه محوری را از اقدامات مناسب اخیر بیمه البرز دانست و بر لزوم تعیین شاخص های دقیق تر به ویژه در ارزیابی عملکرد شعب تاکید کرد.

مجید علی پناهی، رئیس هیات مدیره بیمه البرز نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های مدیرعامل و تمامی دست اندرکاران اجرایی به بهره گیری روسای شعب از اختیارات محوله در بخش صدور و خسارت تاکید کرد و تلاش تمامی کارکنان در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده در برنامه بازرگانی بیمه البرز در سال 99 را ضروری دانست.

در ادامه معاونان ، مدیران و روسای شعب هر یک به ارایه نقطه نظرات خود در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در سال 99 پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران