در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517202 تاریخ : 1399/05/13-11:48:48
,10027,
باید به سمت فرهنگسازی بیمه نامه های آینده ساز حرکت کنیم

در دیدار رئیس کل بیمه مرکزی با رئیس قوه مقننه مطرح شد؛

باید به سمت فرهنگسازی بیمه نامه های آینده ساز حرکت کنیم

رئیس کل بیمه مرکزی در دیدار با رئیس مجلس یازدهم گفت: در زمینه همگانی سازی بیمه های زندگی و شناسایی قابلیت ها و مزیت های آن، اقدامات خوبی انجام شده اما باید به سمت فرهنگسازی عمومی بیمه های آینده ساز حرکت کنیم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی امروز (دوشنبه) تاسیس مرکز ملی مدیریت ریسک را یک تحول بزرگ در تعادل اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز فعالان حوزه کسب و کار، تولید و خدمات، شبکه های واردات و صادرات و بنگاه های دیگر اقتصادی می توانند در فضای امن و آرام به فعالیت بپردازند.

رئیس کل بیمه مرکزی در دیدار با محمدباقر قالیباف با اشاره به آمار بالای پرونده های دارای مقصر و متواری در صنعت بیمه گفت: در سال 1398 صندوق تامین خسارت های بدنی به 22 هزار و 937 پرونده دارای مقصر و متواری رسیدگی و خسارت پرداخت کرده است.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش از پرداخت 1500 میلیارد تومان خسارت در سال98 به عنوان یکی از دستاوردهای صنعت بیمه یاد کرد و گفت: اهتمام جدی صنعت بیمه برای پرداخت خسارت های وارده به بیمه گذاران یکی از وظایفی است که با افتخار به آن عمل کرده ایم.

سلیمانی ملاقات با رئیس قوه مقننه به عنوان فرصتی مناسب برای تعامل اهالی صنعت بیمه و اعضای خانه ملت یاد کرد و گفت: در زمینه همگانی سازی بیمه های زندگی و شناسایی قابلیت ها و مزیت های آن، اقدامات خوبی انجام شده اما باید به سمت فرهنگ سازی عمومی بیمه های آینده ساز حرکت کنیم.

در این دیدار رئیس مجلس یازدهم نیز با ابراز خرسندی از عملکرد صنعت بیمه در حوزه رشد اقتصادی و همچنین مسوولیت اجتماعی، اظهار داشت: اگر ریسک های موجود کشور با تکیه بر اصول و قواعد بیمه ای مدیریت شود در هنگام وقوع حوادث و بحران، هیچ نیازی به ورود دولت و حاکمیت وجود نخواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران