تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312247 تاریخ : 1396/10/05-15:53:01
,1,
بانک گردشگری و شرکت سرمایه گذاری شفادارو تفاهم نامه همکاری امضا کردند

بانک گردشگری و شرکت سرمایه گذاری شفادارو تفاهم نامه همکاری امضا کردند

با امضای «علی اصغر سفری»، مدیرعامل بانک گردشکری و «منصور سمیعی»، مدیرعامل شرکت شفا دارو، تفاهم نامه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، با امضای «علی اصغر سفری»، مدیرعامل بانک گردشکری و «منصور سمیعی»، مدیرعامل شرکت شفا دارو، تفاهم نامه همکاری میان طرفین منعقد شد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری در جریان جلسه امضای تفاهم نامه، مدیرعامل بانک گردشگری با اشاره به اینکه این بانک در آستانه ورود به هشتمین سال فعالیت خود، از چابکی و سرعت عمل بالایی در ارائه خدمات به شرکت های بزرگ برخوردار است گفت: «صنایع دارویی از صنایع استراتژیک و با اهمیت کشور است و ما تاکید داریم که امضای این تفاهم نامه هر چه سریع تر به مرحله عملیاتی برسد و بتواند زمینه همکاری های متقابل و سودآور برای دو طرف را فراهم کند». وی افزود: «بانک گردشگری آمادگی دارد در حوزه های مختلف از جمله خدمات ارزی، ضمانت نامه های گمرکی، خدمات بانکداری الکترونیک و خدمات اعتباری نوین، در خدمت شرکت های تولیدی باشد که در این برهه مهم زمانی، نیازهای اساسی کشور را تامین می کنند». 

این گزارش حاکی است در این جلسه، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شفادارو نیز ابعاد فعالیت های این شرکت را تببین کرد و در خصوص نحوه همکاری با بانک ها به ویژه بانک گردشگری توضیحاتی ارائه داد.
گفتنی است شرکت سرمایه گذاری شفا دارو، در حوزه تولید، پخش، واردات و سرمایه گذاری پژوهشی در حوزه دارو فعالیت می کند و جایگاهی مهم در این حوزه استراتژیک کشور دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران