زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490513 تاریخ : 1398/06/14-14:15:44
,2,22,
بانک کشاورزی یکی از بهترین و اثرگذار ترین بانک های کشور است

استاندار سیستان و بلوچستان:

بانک کشاورزی یکی از بهترین و اثرگذار ترین بانک های کشور است

احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با عضو هیات مدیره بانک کشاورزی تصریح کرد: بانک کشاورزی یکی از بهترین و اثرگذار ترین بانک های کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان، استاندار روز چهارشنبه 13 شهریور در نشست با فرهاد فنودی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی، جلالیان مدیر امور اعتباری و بانکداری شرکتی و قزلباش مدیر شعب بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان، با بیان این مطلب اظهار داشت: هدف از پرداخت تسهیلات می بایست تولید اقتصادی عزت آفرین باشد و در کنار آن اشتغال زایی نیز محقق خواهد شد.

وی تأکید کرد: با تعامل و همکاری و ایجاد نگاه اقتصادی می توانیم در استان، رونق اقتصادی ایجاد کنیم و به توسعه پایدار استان کمک کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این که توسعه و رونق اقتصادی نیازمند معرفی الگو است، گفت: با حمایت از طرح های الگو در هر زمینه می توانیم انگیزه تولید کننده گان را برای سرمایه گذاری در استان افزایش دهیم و فکر و اندیشه را با سرمایه تلفیق کنیم.

موهبتی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: انتظار می رود که بانک کشاورزی همچون گذشته در نقش معین، گنج های فکری و سرمایه ای را در استان شناسایی و تا مرحله شکوفایی حمایت کند.

وی افزود : تاکنون این وازه را بسیار شنیده ایم که سیستان و بلوچستان استان محروم است لیکن باید گفت تاکنون کشور از مزایا و ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان محروم بوده است.

موهبتی در پایان تصریح کرد: پروژه های محیط زیست و منابع طبیعی، مدیریت شن های روان به وسیله کشت های متناسب با اقلیم آب و هوایی منطقه، مگا پروژه های انتقال آب و تسویه آب دریا و حمایت از کسب و کارهای کوچک روستایی از جمله اولویت هایی است که در تمام آن ها به یاری خداوند می توانیم همکاری شایسته و نتیجه بخشی با بانک کشاورزی داشته باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران