در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514253 تاریخ : 1399/03/22-11:25:28
,2,
بانک کشاورزی، سرمایه های انسانی و تشکل های کشاورزی

هفته جهاد کشاورزی و 87 سالگی بانک کشاورزی- 2

بانک کشاورزی، سرمایه های انسانی و تشکل های کشاورزی

توجه به رفاه و معیشت فعالان بخش کشاورزی و تولید کنندگان، چه در هیات کشاورزان سنتی و چه در قالب تشکل های کشاورزی، در کنار رسالت اصلی بانک کشاورزی که حمایت مالی و تخصصی از رونق تولید در این بخش با پرداخت تسهیلات و ارائه خدمات بانکی است، همواره در دستور کار مدیران و برنامه ریزان بانک کشاورزی قرار داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این بانک اعتقاد و تاکید بر این است که توجه به رفاه و معیشت فعالان بخش کشاورزی عاملی موثر در بهبود و جهش کمی و کیفی تولیدات و محصولات در این بخش است که نهایتا نیل به اهداف غایی این بخش یعنی شکوفایی اقتصادی، تامین امنیت غذایی و خودکفایی را میسر می سازد.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی برای تحقق این آرمان با جدیت به بهبود ، به روزرسانی و توسعه خدمات بانکی خود پرداخته به طوری که در جایگاه چهارمین بانک برتر کشور از لحاظ خدمات بانکداری الکترونیکی نوین قرار گرفته است. این مهم نقشی به سزا در جلب اعتماد و رضایت مشتریان و جذب منابع مالی از بازارهای خارج از بخش برای تزریق اعتبار به بخش کشاورزی داشته به نحوی که بانک کشاورزی موفق شده است در سال های 1396و 1397 سالانه 200هزار میلیارد ریال و در سال 1398 بیش از250 هزار میلیارد ریال رشد منابع داشته باشد. مهم تر این که، این اتفاق مهم و امیدوار کننده با تکیه بر جذب منابع ارزان قیمت صورت گرفته است. با افزایش منابع، توان تسهیلاتی بانک برای حمایت ویژه از فعالان بخش کشاورزی و پرداخت تسهیلات کم بهره در سه سال اخیر 36 درصد رشد داشته و درپایان سال 1398 به رقم 530 هزار میلیارد ریال رسده است. همچنین توانایی بانک برای طراحی و ارائه خدمات خاص، مدارا در وصول مطالبات و بسیاری خدمات دیگر ارتقا یافته است.

این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی در این روزهای مقارن با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، در حالی 87 امین سالگرد تاسیس و فعالیت خود را آغاز می کند که همواره خدمات ویژه ای را برای تامین رفاه ، سهولت سازوکارها و همراهی و همیاری با فعالان بخش کشاورزی ارائه داده است که از آن جمله می توان صندوق بیمه محصولات کشاورزی، طراحی سامانه جامع خرید تضمینی محصولات استراتژیک و عاملیت خرید از کشاورزان، افتتاح حساب حامی گندم و امتیازات ویژه آن، سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی، تجلیل از کشاورزان نمونه و تولیدکنندگان برتر ملی و اعطای امتیازات ویژه به ایشان، همراهی و مدارا با کشاورزان خسارت دیده در زمینه امهال و تمدید بدهی تسهیلاتی و بخشودگی جرائم دیرکرد و بسیاری موارد دیگر را برشمرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران