جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446095 تاریخ : 1397/10/25-18:57:29
,2,
بانک کشاورزی در رعایت پرداخت سود سپرده و تسهیلات، جزو بانک های منظم سیستم بانکی کشور است

روح اله خدارحمی:

بانک کشاورزی در رعایت پرداخت سود سپرده و تسهیلات، جزو بانک های منظم سیستم بانکی کشور است

روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با کارکنان مدیریت و روسای شعب این بانک در استان گلستان، عملکرد 9ماهه بانک کشاورزی را تشریح و مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی که همزمان با سفر کاروان دولت تدبیر وامید به این استان سفر کرده بود،ضمن ارائه گزارشی از عملکرد 9ماهه اول سال 97 بانک،آن را رضایت بخش دانست و گفت: عملکرد بانک کشاورزی طی سال جاری رضایت هئیت دولت، و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استانداران  را به دنبال داشته است.

وی دربخش دیگر از سخنان خود با اشاره به جایگاه بانک در حمایت ازبخش کشاورزی اظهار داشت: اگر مردم کشور بابت تولید مایحتاج غذایی خود نگرانی ندارند، نقش بانک کشاورزی در این زمینه کاملا مشهود است.

خدارحمی ایجاد امنیت غذایی را نتیجه توانمندی های کارکنان بانک کشاورزی دانست و افزود: باید ضمن افزایش این توانمندی ها، با کار وتلاش بیشتر، مشکلات موجود در این بخش را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه بانک کشاورزی در زمینه رعایت پرداخت سود سپرده و تسهیلات جزو بانک های منظم در سیستم بانکی کشور است تصریح کرد:پرداخت سود اضافی به سپرده ها راهکار مناسبی برای جذب سپرده نیست و عواقب خوبی نخواهد داشت.

خدارحمی در بخش پایانی سخنانش ضمن قدردانی از عملکرد مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان گلستان تاکید کرد: با مدیریت صحیح منابع می توان هزینه تمام شده پول را کاهش داد.

بر اساس این گزارش سخنرانی محمدتقی قزل سفلی مدیر شعب بانک در استان گلستان و ارائه گزارش عملکرد این استان در زمینه تجهیزمنابع ،وصول و اعتبارات از دیگر برنامه های این جلسه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران