صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522139 تاریخ : 1399/08/11-09:00:42
,1,10029,
بانک کارآفرین به جامعه پزشکی خدمات متمایز تسهیلاتی ارائه می دهد

طی تفاهمنامه با سازمان نظام پزشکی استان اردبیل؛

بانک کارآفرین به جامعه پزشکی خدمات متمایز تسهیلاتی ارائه می دهد

بانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت و حمایت از جامعه پزشکی کشور و به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه های اقصادی، با سازمان نظام پزشکی استان اردبیل تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک کارآفرین، موضوع این تفاهمنامه که روز دوشنبه 5 آبان ماه به امضا رسید، اعطای تسهیلات به اشخاص واجد شرایط معرفی شده از سوی سازمان نظام پزشکی اردبیل در قالب طرح های "سلامت" و "صبا" است.

مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی، تامین مالی در تجهیز ملزومات مورد نیاز و ارائه تسهیلات ضروری به کادر درمان، از جمله اقدامات بانک کارآفرین در راستای حمایت از نظام سلامت کشور به ویژه در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا در کشور است که در نهایت مجموعه این فعالیت ها به بهره مندی بیشتر و گسترده تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.

گفتنی است بانک کارآفرین پیش از این با صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی ایران و سازمان نظام پزشکی استان اصفهان نیز تفاهمنامه امضا کرده بود.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر طرح های تسهیلاتی می توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل نمایند.

همچنین شعبه سیمتری اردبیل در خصوص نحوه بهره مندی از مزایای این تفاهمنامه پاسخگوی سوالات اعضای محترم سازمان نظام پزشکی استان اردبیل خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران