جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519185 تاریخ : 1399/06/19-09:52:48
,1,
بانک کارآفرین با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران تفاهمنامه امضا کرد

بانک کارآفرین با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران تفاهمنامه امضا کرد

بانک کارآفرین به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه های اقتصادی، با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این تفاهمنامه به مدت یک سال و در راستای ارزش آفرینی و توسعه سطح تعاملات بانک و تامین نیازهای اعضای انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران به امضای طرفین رسیده است.

بر اساس این گزارش، موضوع تفاهمنامه مذکور، ارتقای سطح همکاری طرفین از طریق ارائه خدمات بانکی ریالی، اعتباری و تسهیلاتی و صدور انواع ضمانتنامه و گشایش اعتبار اسنادی و همچنین سایر حوزه های مورد توافق است. همچنین ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک با تمرکز بر فعالیت های اعتباری و سپرده ای شرکت های عضو انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران، از دیگر مواردی است که به موجب این تفاهمنامه مورد توافق طرفین قرار گرفته است.

همچنین به موجب این تفاهمنامه بانک کارآفرین متعهد خواهد بود ضمن ارائه انواع خدمات بانکی به اعضای انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان، با رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در چهارچوب دستورالعمل های بانک، نسبت به ارائه تسهیلات موردنیاز به اعضای معرفی شده از سوی انجمن اقدام نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران