در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520660 تاریخ : 1399/07/13-09:42:40
,1,
بانک کارآفرین از طرح تسهیلاتی ثمرآفرین رونمایی کرد

بانک کارآفرین از طرح تسهیلاتی ثمرآفرین رونمایی کرد

بانک کارآفرین باهدف تنوع بخشی به سبد تسهیلاتی خود و پاسخگویی به نیازهای اقشار مختلف جامعه، از طرح ثمرآفرین رونمایی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در مراسم رونمایی از جدیدترین طرح تسهیلاتی این بانک، دکتر علیرضا صادقی معاون مدیرعامل در امور بانکی با اشاره به ضرورت تنوع بخشی به سبد تسهیلات اعطایی تصریح کرد: بانک کارآفرین به عنوان بانکی پیشرو و پیشتاز در صنعت بانکداری کشور، به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان در طیف های مختلف، اقدام به طراحی و ارائه بسته های تسهیلات اعتباری نموده است.

وی همچنین افزود: با توجه به رویکرد بانک مبتنی بر توسعه بانکداری تجاری و شرکتی، طرح تسهیلاتی جدید این امکان را برای مشتریان حقوقی بانک فراهم می نماید تا بتوانند تسهیلات مناسبی را از طریق این طرح در اختیار کارکنان خود قرار دهند.

وی با تبیین ویژگی های طرح تسهیلاتی ثمرآفرین خاطرنشان کرد: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و کارکنان معرفی شده از سازمان ها و شرکت ها بر اساس معدل حساب جاری و امتیاز کسب شده از بابت رسوب سرمایه گذاری، می توانند از مزایای تسهیلات در قالب عقد قرارداد قرض الحسنه جهت رفع نیازهای ضروری و مرابحه جهت خرید کالاها و لوازم مصرفی بادوام و تعمیر و بازسازی واحد مسکونی در قالب طرح ثمرآفرین برخوردار شوند.

سید مصطفی نوری مدیر امور برنامه ریزی و نظارت اعتباری با اشاره به اهداف طرح تسهیلاتی ثمرآفرین خاطرنشان کرد: خطمشی جدید بانک کارآفرین بر تنوع بخشی به سبد تسهیلاتی است تا اقشار مختلف جامعه بتوانند بخشی از نیازهای اقتصادی و مالی خود را برطرف کنند.

وی همچنین گفت: این طرح می تواند نیازهای مشتریان و هموطنان را در بخش های حقیقی و حقوقی تأمین نماید. افراد حقیقی می توانند در صورت تمایل، امتیاز استفاده از اولویت دریافت تسهیلات خود را به بستگان درجه یک منتقل و نسبت به معرفی ایشان جهت استفاده از اولویت دریافت تسهیلات اقدام کنند.

نوری تصریح کرد: اشخاص حقوقی که نسبت به افتتاح حساب ثمرآفرین نزد شعبه بانک کارآفرین اقدام کرده باشند، مطابق با امتیاز کسب شده بابت رسوب سپرده ثمرآفرین می توانند پرسنل زیرمجموعه خود را جهت استفاده از اولویت دریافت تسهیلات به بانک معرفی نمایند.

بر اساس این گزارش حداقل ماندگاری سپرده ثمرآفرین جهت بهره مندی از اولویت دریافت تسهیلات 90 روز و حداقل موجودی جهت افتتاح حساب 10 میلیون ریال می باشد. همچنین حداکثر میزان تسهیلات قرض الحسنه طرح 200 میلیون ریال با دوره بازپرداخت حداکثر 36 ماهه و حداکثر میزان تسهیلات مرابحه 2 میلیارد ریال با دوره بازپرداخت حداکثر 48 ماهه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح اعتباری اینجا کلیک کنید. همچنین کارشناسان مرکز ارتباط کارآفرین با شماره 02123350 آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران