در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512828 تاریخ : 1399/02/24-16:35:29
,1,
بانک مهر ایران و مدیریت اکتشاف تفاهم نامه امضا کردند

بانک مهر ایران و مدیریت اکتشاف تفاهم نامه امضا کردند

بانک مهر ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در زمینه صدور، شارژ و ارائه خدمات مربوط به نفت کارت (بن کارت) برای کارکنان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این تفاهم نامه به امضای سیدصالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران رسید.

هندی در این مراسم گفت: مدیریت اکتشاف به عنوان دومین مجموعه بعد از شرکت ملی نفت ایران، نسبت به ارائه خدمات مربوط به نفت کارت برای کارکنان از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام کرده است.

وی تمرکز بر بهبود وضع معیشت کارکنان پیمانکاری را از دغدغه های اصلی شرکت ملی نفت ایران برشمرد و اظهار کرد: صنعت نفت در نحوه استخدام کارکنان با انواع قراردادها روبه روست، بنابراین مدیریت شرکت ملی نفت ایران درصدد است به نوعی این دیوارها کمرنگ تر و نیازهای همه همکاران در سطح شرکت به صورت یکسان تأمین و در جهت رفع آن گام برداشته شود.

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: خوشبختانه سازوکار مدیریت اکتشاف بر پایه مددکاری است و همه کارکنان بر اساس شاخص های مددکاری شناسایی و ارزیابی می شوند و در اولویت بهره مندی از تسهیلات بانکی قرار می گیرند.

وی ابراز امیدواری کرد که در چارچوب تفاهم نامه تنظیمی با بانک قرض الحسنه مهرایران، زمینه همکاری های گسترده برای اعطای تسهیلات جدید بانکی به کارکنان نفت فراهم شود.

عباس سلیمانی، معاون منابع انسانی مدیریت اکتشاف نیز با بیان اینکه با امضای این تفاهم نامه، ارائه خدمات مربوط به نفت کارت به کارکنان اکتشاف وارد فاز اجرا خواهد شد، افزود: امیدواریم زمینه استفاده از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران در صنعت نفت گسترش یابد.

مرتضی اکبری، مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز برای ارائه هر نوع خدمات بانکی به کارکنان صنعت نفت اعم از ارائه تسهیلات بیمه ای، پرداخت وام کم کارمزد و... اعلام آمادگی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران