صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521111 تاریخ : 1399/07/20-17:11:58
,1,
بانک مهرایران، بازوی محرک دولت در حل مسائل اجتماعی است

بانک مهرایران، بازوی محرک دولت در حل مسائل اجتماعی است

خانم قاسمی پور نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانکی پیشرو در اجرای برنامه های مسئولیت های اجتماعی و بازوی محرک دولت در حل مسائل جامعه است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، خانم شیوا قاسمی پور نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان مدیریت شعب بانک مهر ایران در استان کردستان با اسعدی مدیر شعب این استان دیدار و گفتگو کرد.

وی با اشاره به عملکرد موثر بانک در حوزه های مسئولیت اجتماعی و اشتغالزایی بیان داشت : بانک مهر ایران مسئولیت اجتماعی خود را به نحوه احسن اجرا کرده است.

قاسمی پور افزود: نمایندگان مردم در خانه ملت می توانند بازوی محرک دولت در بخش اقتصادی باشند و با رونق بخشیدن به شرایط رفاهی مردم به توانمندسازی نیازمندان جامعه کمک کنند.

وی ضمن تشکر از خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران در رفع مشکلات مردم، حضور این بانک را در شبکه بانکی کشور مایه ی مباهات نظام و برگ زرین انقلاب اسلامی دانست و گفت: این بانک اقدامات شایسته ای در خصوص توانمندسازی نیازمندان جامعه به ویژه زنان سرپرست خانوار برداشته و در این حوزه دستاوردهای مطلوبی را رقم زده است.

نماینده مردم شریف شهرستان های مریوان و سروآباد در خانه ملت ادامه داد: بانک مهر ایران نقش ارزشمندی را در خصوص حمایت از قشر ضعیف جامعه و مردم استان ایفا کرده است و امیدواریم در ادامه راه هم چون گذشته پرتوان و تاثیر گذار ظاهر شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران