در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512599 تاریخ : 1399/02/22-10:29:20
,2,
بانک مرکزی از عملکرد بانک توسعه صادرات در همراهی و هدایت موثر در بازار بین بانکی تقدیر کرد

بانک مرکزی از عملکرد بانک توسعه صادرات در همراهی و هدایت موثر در بازار بین بانکی تقدیر کرد

قائم مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از همراهی بانک توسعه صادرات ایران جهت مدیریت و هدایت فعالانه و موثر در بازار بین بانکی ریالی در سال های گذشته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، دکتر اکبر کمیجانی طی نامه ای به دکتر علی صالح آبادی مراتب قدردانی خود را از همراهی شبکه بانکی در به ثمر نشستن سیاستگذاری های پولی بانک مرکزی اعلام کرد.
در مشروح این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر صالح آبادی
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران
با سلام و احترام
با اشاره به اینکه بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش های مدیران کارآمد و لایق است و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال " جهش تولید " نامگذاری شده تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید و توسعه پایدار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور با همکاری هماهنگی کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه ها میسرخواهد بود.
باعنایت به نقش با اهمیت عملیات بازار بین بانکی ریالی در سیاست گذاری پولی بانک مرکزی و مدیریت مطلوب نرخ سود در بازار مزبور طی سالهای اخیر (از سال 1394 تا پایان سال 1398) قطعا بدون همیاری و همراهی شبکه بانکی میسر نمی گردید.
اکنون با توجه به معرفی عملیات بازار باز و تغییر رویکرد بانک مرکزی برای مدیریت بازار، بدینوسیله از جنابعالی و همکاران گرامیتان در آن بانک، بابت همراهی این بانک جهت مدیریت و هدایت فعالانه و موثر در بازار بین بانکی ریالی در سالهای گذشته، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را در جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

اکبر کمیجانیارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران