در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515732 تاریخ : 1399/04/21-11:48:18
,17,
بانک مرکزی از دیدگاه صاحبنظران استقبال می کند

بانک مرکزی از دیدگاه صاحبنظران استقبال می کند

بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی و بدنه کارشناسان خبره آن تحلیل ها و دیدگاه های صاحبنظران و منتقدان را به دقت رصد و بررسی و در مباحث خود در حد امکان از آنها استفاده می کند.

به گزارش بانک و صنعت، بانک مرکزی با قدردانی از صاحبنظران و اصحاب رسانه که دغدغه وضعیت اقتصادی کشور را دارند و همزمان حساسیت و محدودیت های شرایط را درک می کنند، ابراز امیدواری کرد که اظهار نظرها و نقدهای سازنده مطروحه، اسباب توجه سیاست گذاران و تحلیل گران به دشواری ها و اشکالات در سیاستگذاری را فراهم کند.

براساس اعلام روابط عمومی این بانک، بانک مرکزی و بدنه کارشناسان خبره آن تحلیل ها و دیدگاه های صاحبنظران و منتقدان را به دقت رصد و بررسی و در مباحث خود در حد امکان از آنها استفاده می کند.

بر این اساس بانک مرکزی به تدریج در حال بازبینی و ارتقای ابزار ارتباطی خود با مردم، سیاست گذاران، صاحب نظران و فعالان اقتصادی است تا بر پایه اصول حرفه ای بانکداری مرکزی، سیاست های خود را تشریح کند. لذا رویکرد حرفه ای بانک مرکزی ایجاب می کند از پاسخ دادن به تحلیل ها و نقدها به صورت مشخص اجتناب کند.
در عین حال این بانک، گزارش ادواری از تحولات اقتصاد کلان و اقدامات انجام شده با لحاظ محدودیت های موجود را منتشر خواهد کرد و این اقدام را به عنوان بخشی از برنامه هدف گذاری تورم به پیش خواهد برد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران