صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521104 تاریخ : 1399/07/20-16:29:10
,1,
بانک صادرات ایران زنگ هشدار کرونا را زد

با حمایت از جشنواره مجازی دانش آموزی؛

بانک صادرات ایران زنگ هشدار کرونا را زد

«جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» با حمایت بانک صادرات ایران در راستای آگاهی بخشی و توانمندسازی دانش آموزان هفت تا 18 سال برای مقابله با ویروس کرونا در سطح استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این جشنواره از تیرماه سال جاری با هدف آگاهی بخشی و ارتقای سطح هوشیاری دانش آموزان در مواجهه با شیوع بیماری کرونا آغاز شده و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد یافت، در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسالان محورهای مختلفی را مورد توجه قرار داده است.

این جشنواره در بخش کودک و نوجوان با چهار محور «آزمایشگاه ایده»، «جوانه های جهادگر»، «کرونای رنگی» و «کرونامند» عرصه های رقابتی مختلفی را برای بهبود توانایی دانش آموزان در حفظ سلامت و تندرستی خود و اطرافیان فراهم کرده که به ترتیب رقابت ایده های خلاقانه و کارآفرینانه، نمایش فعالیت های داوطلبانه و جهادی، رقابت هنری و علمی در مواجهه با ابعاد مختلف چالش های ایجاد شده در زمان شیوع بیماری کرونا را شامل می شود. در این جشنواره برای بزرگسالان (معلمان و فعالان دانش آموزی) نیز بخش «گوش بزنگ» در نظر گرفته شده که عرصه نمایش فعالیت کسب و کارهای موفق و استارت آپ ها در زمینه آموزش و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را نیز فراهم کرده است.
شرکت در «جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» برای تمامی دانش آموزان شهرستان های استان تهران رایگان است. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توان به سایت جشنواره به نشانی: www.zangecorona.com، صفحه اینستاگرامی: https://instagram.com/zangecorona?t=nametag مراجعه کرد. در پایان این جشنواره به قید قرعه جوایز ارزشمندی به برندگان هر بخش ارائه خواهد شد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران