جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522323 تاریخ : 1399/08/14-13:20:52
,1,
بانک صادرات ایران به چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد

بانک صادرات ایران به چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد

بانک صادرات ایران در 70 روز گذشته به بیش از چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک برای حمایت از مستأجران در دوران شیوع بیماری کرونا، پرداخت وام ودیعه مسکن را با جدیت در دستور کار داشته به نحوی که از ابتدای شهریور تا 10 آبان سال 99 چهار هزار و 167 مستأجر 812 میلیارد ریال از بانک صادرات ایران تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کردند.

طی این مدت، بیشترین تعداد وام ودیعه مسکن مستأجران بانک صادرات ایران با پرداخت 365 فقره به ارزش بیش از 81 میلیارد ریال به استان فارس تخصیص یافته است. استان های خراسان رضوی، مرکزی، البرز، چهار محال و بختیاری، مازندران، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویراحمد، کرمان و اصفهان رتبه های بعدی دریافت این وام از بانک صادرات ایران بوده اند.
بانک صادرات ایران طی سال های اخیر کمک به بخش مسکن را در شهرها و روستاهای کشور با پرداخت تسهیلات حمایتی مورد توجه قرار داده به نحوی که علاوه بر پرداخت تسهیلات خرید مسکن اقشار ویژه (خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران)، پرداخت تسهیلات احداث حمام روستایی، بافت های فرسوده شهری و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را نیز با جدیت دنبال می کند.
علاوه بر این، پرداخت تسهیلات حمایتی برای کمک به آسیب دیدگان از حوادث قهری سیل و زلزله نیز در سال های اخیر مورد توجه بانک قرار گرفته است.?


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران