تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514525 تاریخ : 1399/03/27-09:19:09
,1,
بانک صادرات ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد تسهیلات پرداخت می کند

با امضای تفاهم نامه همکاری بین بانک و دانشگاه؛

بانک صادرات ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد تسهیلات پرداخت می کند

بانک صادرات ایران در راستای گسترش همکاری و ارائه انواع خدمات بانکی و مالی و پرداخت تسهیلات به اساتید، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان با دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این تفاهم نامه که با حضور حجت الله صیدی، مدیرعامل و رضا صدیق، قائم مقام بانک صادرات ایران و همچنین محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد، افتتاح حساب، ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک، صدور کارت هوشمند چند منظوره ویژه، ایجاد گیشه، باجه و نصب دستگاه های خودپرداز، پایانه های فروش، نصب و راه اندازی نرم افزار و سامانه های نظارتی مربوط به مدیریت عملیات بانکی دانشگاه آزاد اسلامی مورد توافق قرار گرفت.
در این تفاهم نامه همچنین، پرداخت تسهیلات اعتباری و مرابحه کارمندان، تسهیلات دانشجویی، خدمات سرمایه گذاری و تامین سرمایه، تسهیلات پروژه های ساختمانی و خرید تجهیزات و خدمات ارزی و ریالی در دستور کار قرار گرفت.
بر اساس این تفاهم نامه، بانک صادرات ایران به دانشجویان مقطع کاردانی تا سقف 40 میلیون ریال تسهیلات کمک هزینه شهریه با اقساط 24 ماهه پرداخت خواهد کرد.
همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه تا سقف 100 میلیون ریال با اقساط 48 ماهه، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا سقف 150 میلیون ریال با اقساط 36 ماهه و دانشجویان مقطع دکتری تا سقف 400 میلیون ریال با اقساط 48 ماهه تسهیلات مرابحه کمک هزینه شهریه دریافت خواهند کرد.
در مراسم امضای این تفاهم نامه، حجت اله صیدی، سابقه 69 سال خدمت رسانی گسترده بانک صادرات ایران به هموطنان و بخش های مختلف اقتصادی کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز بانک صادرات ایران با دارا بودن 248 هزار میلیارد تومان سپرده و بیش از 350 هزار میلیارد تومان دارایی و بیش از دو هزار و دویست شعبه در سراسر کشور، در کنار دانشگاه آزاد اسلامی ایستاده تا با رفع دغدغه تأمین مالی و تامین سرمایه در گردش این دانشگاه، به ارتقای کیفیت آموزشی آن کمک کند.
مدیرعامل بانک صادرات ایران، افزود: سعی خواهیم کرد علاوه بر ارائه انواع خدمات بانکی و مالی در قالب محصولات، سوپرمارکت مالی و تهیه ابزار نوین بانکی، کارت های اختصاصی برای دانشجویان تهیه شود که هم کارت دانشجویی باشد و هم نقش کارت بانکی را ایفا کند.
محمد مهدی طهرانچی نیز در این مراسم با بیان اینکه نگاه موسسات و بنگاه های خدمات رسان و خدمات گیرنده با تغییر مفهوم پول به یک نگاه همکاری مشترک تغییر یافته، همکاری بانک صادرات ایران و دانشگاه آزاد اسلامی را با اهمیت توصیف کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این دانشگاه بزرگترین دانشگاه اجتماعی جهان اسلام است و دانشجویان شاغل و دانشجویان آینده این دانشگاه سرمایه های بزرگی هستند که از همان بدو ورود به دانشگاه، با پرداخت شهریه، آشنایی با خدمات بانکی را تجربه می کنند.
وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در کنار بانک صادرات ایران می تواند به عنوان یک شبکه اجتماعی گسترده فعالیت کند و امیدوارم این توسعه همکاری، فراتر از کنش های مالی برای جوانان، دانشجویان و دانش آموزان فردای این سرزمین منافع خوبی به همراه داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران