بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508880 تاریخ : 1398/12/13-09:22:44
,1,22,
بانک سینا شایسته درخشش بیشتر در نظام بانکی است

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب تبریز:

بانک سینا شایسته درخشش بیشتر در نظام بانکی است

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شهر تبریز، این بانک را شایسته درخشش بیشتر در نظام بانکی با توجه به برخورداری از ظرفیت ها و انگیزه بالای سرمایه های انسانی دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی گفت: بانک سینا با داشتن سرمایه انسانی باانگیزه، جوان و متعهد در کنار تجهیز به زیرساختهای مدرن، پیشرفته و ظرفیت های بالای خدمات دهی، دارای چهره ای متمایز در نظام بانکی است و این امتیازات می تواند زمینه ساز درخشش و نقش آفرینی بیشتر آن در اقتصاد کشور باشد.
وی با بیان آنکه سرمایه های انسانی جزو اولویت های استراتژیک بانک سینا است، خاطرنشان کرد: تحول و جهش در فعالیتها و عملکردها بدون سرمایه انسانی تلاشگر و ساعی ممکن نیست و خوشبختانه بانک سینا با برخورداری از این امتیاز مهم، آماده است تا بیش از پیش در کمک به شکوفایی و توسعه اقتصاد کشور به ویژه در حوزه اشتغال و کارآفرینی، نقش آفرین و اثرگذار باشد.
دکتر ایمانی تصریح کرد: بانک سینا خوشبختانه با تلاش همکاران، عملکرد مناسبی را در زمینه تجهیز منابع رقم زده و لذا از آمادگی لازم برای تخصیص آن به بخشهای مختلف کشور به ویژه کسب و کارهای کوچک و بنگاه های زودبازده و تولیدی برخوردار است و در این راستا اختیارات کافی به مسئولان شعب برای تسریع در ارائه این خدمات به متقاضیان تفویض شده است.
وی در عین حال لزوم توجه به بهداشت اعتباری را برای کاهش ریسک های عملیاتی مورد تاکید قرار داد و گفت: این امر، عاملی مهم در فرایند فعالیتهای نظام بانکی محسوب می شود و رعایت آن از سوی همکاران زمینه ساز استحکام و پایداری اقدامات و همچنین کاهش آسیبهای ناشی از افزایش معوقات خواهد بود.
مدیرعامل بانک سینا همچنین با اشاره به روزهای پایانی سال که معمولا فعالیت ها و مراجعات به شعب بانک ها افزایش می یابد، افزود: همکاران بانک سینا آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته بانکی به هموطنان را دارا هستند و در عین حال هموطنان گرامی به جهت کمک به کاهش تردد در سطح شهر و پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی، می توانند از خدمات نوین و بانکداری الکترونیک بانک سینا جهت انجام خدمات بانکی بهره ببرند.
وی ضمن تاکید بر لزوم خودمراقبتی و رعایت بهداشت فردی از سوی کارکنان با توجه به وجود کرونا ویروس در کشور، ابراز امیدواری کرد با تدابیری که در این زمینه از سوی مسئولان بهداشت کشور،اندیشیده می شود، شاهد گذر از این وضعیت باشیم.
گفتنی است مدیرعامل بانک سینا با همراهی مدیر مهندسی و پشتیبانی و مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان از شعب مفتح، شهریار، دروازه تهران، چهارراه دکتر بهشتی و امام خمینی(ره) بازدید به عمل آورده و با کارکنان این شعب دیدار و گفتگو کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران