تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311758 تاریخ : 1396/09/29-13:08:51
,1,
بانک رفاه مفتخر به دریافت نشان برنزی تعاملات الکترونیکی شد

بانک رفاه مفتخر به دریافت نشان برنزی تعاملات الکترونیکی شد

بانک رفاه در دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس نشان برنزی تعاملات الکترونیکی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، در این جشنواره که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و در محل سالن همایش های این وزارتخانه برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس نشان برنزی تعاملات الکترونیکی به دلیل نقش اثرگذار بانک رفاه در شاخص های حوزه وب، به این بانک اهدا شد.

در دومین دوره این جشنواره که مسئولان سازمان ها، بنگاه ها و شرکت های دارای وب سایت فعال و سرآمد و همچنین مسئولان روابط عمومی بانک رفاه حضور داشتند، حبیب پور رئیس اداره روابط عمومی به نمایندگی از بانک، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از دستان معاون وزیر دریافت کرد. 
گفتنی است وب سایت بانک رفاه بر اساس شاخص های ارزیابی اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره نظیر شاخص های محتوا و ارزیابی، شاخص های تعامل و خدمات الکترونیکی و شاخص های فناوری و زیرساخت مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و حائز دریافت لوح تقدیر و تندیس نشان برنزی جشنواره شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران