تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311716 تاریخ : 1396/09/29-10:23:26
,2,
بانک توسعه صادرات تندیس نشان برنزی جشنواره وب و کسب و کار را کسب کرد

بانک توسعه صادرات تندیس نشان برنزی جشنواره وب و کسب و کار را کسب کرد

بانک توسعه صادرات ایران تندیس نشان برنزی دومین جشنواره وب و کسب وکار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری را کسب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در این جشنواره که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شده است لوح تقدیر و تندیس نشان برنزی تعاملات الکترونیکی به روابط عمومی بانک توسعه صادرات تعلق گرفت.

در این مراسم از 15 بنگاه برتر صنعتی و معدنی و تجاری که براساس ارزیابی های تخصصی، وب سایت هایشان ، حائز بیشترین امیتازات شده بودند در سه بخش بنگاه های بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء نشان های برتر تعاملات الکترونیکی تجلیل شد.

در بخش بنگاههای بزرگ صنعتی، شرکت های پتروشیمی مارون و کویر تایر به ترتیب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاههای بزرگ معدنی، شرکت خالص سازان روی زنجان موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک و در بخش بنگاههای تجاری بزرگ، بیمه سرمد، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ایران به ترتیب تندیس های نقره ای و برنز جشنواره را دریافت کردند.

دومین جشنواره وب کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری با هدف معطوف ساختن توجه مدیران فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و بازرگانی به وضعیت پورتال و وب سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها برگزار شد.

در این جشنواره به شرایط و قابلیت های لازم برای پیشبرد اهداف کسب و کار بنگاه در فضای مجازی، به ویژه در عرصه تعاملات بین المللی و نیز ایجاد انگیزه برای این واحدها به سوی برنامه های توسعه کمی و کیفی پرداخته می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 144
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران