جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519269 تاریخ : 1399/06/19-19:05:57
,2,
بانک توسعه تعاون یکی از بانک های پیشتاز در شبکه بانکی است

بانک توسعه تعاون یکی از بانک های پیشتاز در شبکه بانکی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک های پیشتاز شبکه بانکی یاد کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر امروز در آیین افتتاح 383 طرح تعاونی در حضور معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: تعاون از ظرفیت های ویژه ای برای مردمی سازی و شکوفایی اقتصاد برخوردار است و ضروری است نهادهای ایجادشده در این بخش مورد تقویت واقع شوند.

شریعتمداری از بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک های پیشتاز در عرصه شبکه بانکی یاد کرد و افزود: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون به میزان 28 هزار میلیارد ریال از برنامه های جدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که تلاش می شود با عنایت مقامات عالی دولت در سال جاری محقق گردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تخصیص بهینه منابع صندوق توسعه ملی به جریانهای تولید و اشتغال زایی در بخشهای کشاورزی، صنعت و گردشگری به ارزش 32700 میلیارد ریال از طریق بانک توسعه تعاون صورت پذیرفته است و همچنین برنامه اختصاص 4 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون با نرخ ترجیحی به تعاونگران در حال اجرا می باشد.

شریعتمداری فعالیت های انجام شده در بخش تعاون را بسیار ارزشمند و ماندگار عنوان نمود و افتتاح 383 پروژه تعاونی به ارزش 30050 میلیارد ریال را با اشتغال زایی 26600 شغل ستودنی دانست.

گفتنی است طی مراسم امروز 383 طرح به ارزش 30050 میلیارد ریال با اشتغال زایی 26600 نفر با ارتباط ویدئوکنفرانسی با استانداران سراسر کشور افتتاح گردید که برخی از این طرحها با حمایت بانک توسعه تعاون گشایش یافته است. همچنین شرکت های تعاونی برتر سطح ملی از تسهیلات ده میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون با نرخ ترجیحی بهره مند می شوند.

در این مراسم کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون، فتاحی و نجفی اعضای هیات مدیره بانک و مدیران ارشد بخش تعاون و فعالان بخش تعاون و مدیران عامل شرکت های تعاونی برتر نیز حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران