بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519480 تاریخ : 1399/06/24-16:52:28
,2,
بانک توسعه تعاون در حداکثر سازی کارآمدی و اثربخشی تسهیلات اشتغال روستایی کوشا بوده است

بانک توسعه تعاون در حداکثر سازی کارآمدی و اثربخشی تسهیلات اشتغال روستایی کوشا بوده است

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در خصوص الزام این بانک جهت حداکثر سازی کارآمدی و اثربخشی تسهیلات اشتغال روستایی مطالبی را تبیین نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه بررسی عملکرد استان ها در مرحله پنجم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری اظهار داشت: این بانک طی مرحله اول تا چهارم طرح مذکور، 25 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است و برنامه پرداخت تسهیلات به میزان 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات در مرحله پنجم طرح در حال اجرا می باشد.

فتاحی افزود: مطابق بررسی های صورت پذیرفته در معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ عملکرد بانک توسعه تعاون در مصرف صحیح و به موقع منابع و اعطای کارآمد تسهیلات در مرحله سرآمدی قرار داشته است به گونه ای که ایجاد منافع اجتماعی طرح ها سهم بسیار مهم تری در مقایسه با ارزیابی معمول هزینه فایده طرح ها داشته است.

وی بازگشت به موقع تسهیلات را در ادامه طرح بسیار مهم قلمداد نمود و افزود: دستگاه های بالادستی به عنوان سیاستگزار طرح؛ برنامه گسترده ای برای اجرای چندین باره این طرح از محل بازگشت اقساط تدارک دیده اند.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون به حضور بانک در سایر طرح های ملی به ویژه تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 قانون بودجه، تسهیلات مقابله با کرونا، حمایت از تعاونی های مسکن کارگری و کارمندی اشاره نمود و گفت: حضور بانک در این طرح ها موجب پدیدار شدن ظرفیت هایی در واحدهای استانی بانک شده است که امکان هدایت مشتریان کارآفرین و تعاونگر را در استفاده از این منابع فراهم نموده است.

شایان ذکر است در این جلسه معادی معاون استان ها و بازاریابی، احمدی معاون حقوقی و نظارت و مدیران استانهای قم، قزوین، کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران