در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512557 تاریخ : 1399/02/21-15:15:19
,17,4,
باشگاه های ورزشی پکن بازگشایی شد

باشگاه های ورزشی پکن بازگشایی شد

باشگاه های ورزشی پکن پس از حدود 3 ماه تعطیلی به علت پاندمی کرونا، بالاخره باز شدند و افراد زیادی ماسک زنان برای انجام فعالیت های ورزشی به آنها هجوم آوردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، باشگاه های ورزشی پکن پس از حدود 3 ماه تعطیلی به علت پاندمی کرونا، بالاخره باز شدند و افراد زیادی ماسک زنان برای انجام فعالیت های ورزشی به آنها هجوم آوردند.

با به کنترل درآمدن شیوع ویروس کرونا در چین دولت اعلام کرد که برخی محدودیت های قرنطینه و در خانه ماندن افراد را تسهیل کرده است و حالا آنها می توانند به شرط استفاده از ماسک در باشگاه ها و سایر اماکن عمومی حضور داشته باشند.

علی رغم اعلام بازگشایی اماکن عمومی و ورزشی، بسیاری از باشگاه داران و گردانندگان اماکن عمومی معتقدند مردم هنوز نگران هستند و بیشتر کارهای خود را در خانه انجام می دهند و این باعث شده است هیچ چیز مثل سابق نباشد.

مقامات چین از روز جمعه اعلام کردند که پارک ها، اماکن عمومی و دیدنی و نمایشگاه های را بازگشایی کرده اند و حضور در سالن های سرپوشیده هم در مواقع اجلاس های ضروری با کسب مجوز انجام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران