صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516455 تاریخ : 1399/05/01-10:36:47
,11,10028,
بازگشت گرما به نوار شمالی کشور از روز جمعه

بازگشت گرما به نوار شمالی کشور از روز جمعه

کارشناس سازمان هواشناسی با یادآوری کاهش دمای استان های ساحلی خزر و اردبیل تا 12 درجه از امروز، گفت: دوباره از روز جمعه، دمای هوا در نوار شمالی کشور، حدود چهار تا 6 درجه گرم تر می شود.

به گزارش بانک و صنعت، فریبا گودرزی اظهار داشت: امروز شاهد تشدید بارندگی ها در مناطقی از سواحل غربی خزر، استان های اردبیل، شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان هستیم که بارش ها گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی شد می شود.

وی گفت: برای روز پنجشنبه در جنوب کشور و در استان سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان، جنوب فارس و برای روز شنبه هفته آینده برای ارتفاعات البرز در استان های سمنان، تهران و ارتفاعات چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: همچنین در چند روز آینده در نیمه شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل، وزش بادهای شدید همراه با گردوخاک پیش بینی شده است.

گودرزی با یادآوری کاهش دمای استان های سواحل خزر و اردبیل تا 12 درجه از امروز، گفت: مجددا از جمعه تا شنبه، دمای هوا در نوار شمالی کشور، حدود 4 تا 6 درجه گرم تر می شود.

وی درباره هوای امروز تهران، گفت: هوای تهران امروز صاف تا کمی ابری است که در عصر امروز با وزش باد همراه خواهد بود. پیشینه دمای هوای پایتخت امروز به 38 درجه سانتیگراد خواهد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران