در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512324 تاریخ : 1399/02/16-17:53:34
,15,4,
بازگشایی نخستین فروشگاه اپل استور در اروپا پس از کرونا

بازگشایی نخستین فروشگاه اپل استور در اروپا پس از کرونا

شرکت اپل با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که نخستین فروشگاه اپل استور خود را در اروپا پس از مدتی تعطیلی ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا بازگشایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، همزمان با همه گیری و شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا شرکت اپل به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار آن تمامی فروشگاه های اپل استور خود را در سراسر جهان تعطیل کرد.

حالا به نظر می رسد که با کاهش محدودیت های وضع شده از سوی دولت کشورهای مختلف، اپل نیز قصد دارد نخستین فروشگاه خود در اروپا را پس از گذشت بیشتر از یک ماه تعطیلی باری دیگر بازگشایی کند.

طبق گزارش وب سایت gsmarena، نخستین فروشگاه اپل استور پس از تعطیلی های ناشی از شیوع ویروس کرونا، در وین، پایتخت اتریش به روی مشتریان و کاربران محصولات اپل باز خواهد شد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل، پیشتر از برنامه این شرکت برای بازگشایی فروشگاه های خود در کشورهای اتریش و استرالیا خبر داده بود که البته هیچ تاریخ دقیقی را برای آن اعلام نکرده بود.

گفته می شود فروشگاه اپل استور در وین اتریش امروز در تاریخ پنجم ماه مه 2020 بازگشایی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران