تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520073 تاریخ : 1399/07/02-15:10:58
,10027,
بازنگری در قوانین بیمه ای یک ضرورت آشکار است

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

بازنگری در قوانین بیمه ای یک ضرورت آشکار است

از تصویب قانون بیمه شخص ثالث بیش از پنج سال می گذرد و این قانون و همچنین قوانین دیگر نیاز به بازنگری دارد که از مجلس یازدهم درخواست می کنیم این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر سید محمد کریمی در نشست بررسی مسائل صنعت بیمه که با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کل بیمه مرکزی، هیات عامل و همچنین اعضای کمیسیون اقتصادی خانه ملت برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب افزود: طراحی و تعیین ساز و کار مدون و مشخصی برای تحقق اهداف برنامه های توسعه ای با همکاری نمایندگان مجلس، ضرورت آشکاری است که باید با جدیت دنبال شود.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تشریح برخی از مشکلات صنعت بیمه در کشور از همراهی و تعامل سازنده خانه ملت و صنعت بیمه قدردانی کرد و گفت: مسائل مهمی در صنعت بیمه به صورت حل نشده باقی مانده که در صورت توجه نمایندگان ملت برای برطرف ساختن آنها افزایش ضریب آرامش در جامعه و بالا رفتن سطح رفاه عمومی را شاهد خواهیم بود.

وی حذف عوارض های مترتب بر صنعت بیمه را یکی از راهکارهای تقویت این صنعت دانست و گفت: بر اساس مصوبه مجلس قرار بود ارزش افزوده به بیمه های درمان تکمیلی تعلق نگیرد که متأسفانه اجرای آن به سال آینده موکول شده است.

گفتنی است نشست بررسی مسائل صنعت بیمه شب گذشته با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی خانه ملت و مدیران ارشد صنعت بیمه در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران