جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522622 تاریخ : 1399/08/28-13:55:34
,2,
بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن از صنایع استان فارس

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن از صنایع استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بانک صنعت و معدن، سه واحد تولیدی گروه فاتح صنعت کیمیا، گروه کولر هوایی آبان و گروه سازه پیوند در این سفر مورد بازدید قرار گرفتند.
گروه فاتح صنعت کیمیا با 6 هزار نفر نیروی کار شامل 16 واحد تولیدی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و خدمات به دکل های نفتی و گازی است.
گروه کولر هوایی آبان با اشتغال 1500 نفر شامل 5 واحد تولیدی در حوزه ساخت تجهیزات نیروگاهی و نفت و گاز می باشد.
گروه سازه پیوند نیز با 500 نفر اشتغال در حوزه ساخت سازه های فولادی فعالیت می نماید.
مدیران ارشد و اجرایی بانک در نشست با مسؤلین این واحد های تولیدی ضمن اشاره به لزوم تمرکز حساب شرکت ها و مشتریان در شعب بانک صنعت و معدن و ضرورت استفاده از خدمات اعتباری مانند ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی بر تأثیر روابط متقابل و مؤثر بانک با مشتریان خوشنام خود در تسهیل و تسریع ارائه خدمات متنوع بانکی و تسهیلات مورد نیاز آنان تأکید کردند.
همچنین معاون اعتبارات و راهبری شعب و رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن در جلسه ای که با حضور کارکنان مدیریت استانی این بانک برگزار گردید، ضمن تقدیر از همکاران به بررسی عملکرد هفت ماهه آنان پرداختند و در خصوص اجرای بانکداری شرکتی و پیگیری مسایل و مشکلات واحد های تولیدی این استان رهنمودها و راهکارهایی را مطرح نمودند.
در این جلسه مقرر گردید تا پایان سال همکاران شعب و مدیریت های استانی در خصوص جذب منابع، درآمد های کارمزدی و وصول مطالبات تمامی تلاش و توان خود را به کار گیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 79
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران