صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518087 تاریخ : 1399/05/28-14:24:39
,2,
بازدید مدیر عامل بانک مسکن از شعبه توانیر ولیعصر (عج)

بازدید مدیر عامل بانک مسکن از شعبه توانیر ولیعصر (عج)

مدیر عامل بانک مسکن به همراه قاسمی عضو هیأت مدیره و ایزدی مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت، از شعبه توانیر بازدید کرد و در جریان امور جاری آنها قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، دکتر شایان مدیر عامل بانک طی سخنانی در جمع کارکنان شعبه توانیر ولیعصر(عج) با تقدیر از زحمات آنان تصریح کرد: انتظار بنده این است که تمامی کارکنان دست به دست یکدیگر بدهند و با عملکردی خوب و منسجم ، اهداف شعبه را تحقق بخشند.

مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد : آماده شنیدن نظرات ، دیدگاه ها و پیشنهادهای سازنده کارکنان در تمامی بخش های صف و ستاد هستیم تا در کنار یکدیگر عملکرد کل بانک را ارتقاء بخشیم.

محمود مجیدی رییس شعبه توانیر ولیعصر(عج) در ادامه ضمن خوشامدگویی به مدیر عامل و هیأت همراه ، بازدید از شعبه توانیر ولیعصر را مایه دلگرمی و افزایش انگیزه کارکنان عنوان کرد و گفت: بازدید مدیران ارشد بانک از شعب و آشنایی آنان با کارکنان ، همواره خاطر آنان باقی خواهند ماند.

مجیدی در ادامه این بازدید ، مسائل و موارد مربوط به شعبه را در بخش های مختلف به مدیر عامل و هیأت همراه مطرح کرد و راهکارهای لازم برای بهبود و حل برخی موارد مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش ، در این بازدید مدیر عامل و هیأت همراه ، عملکرد شعبه توانیر (عج) را به لحاظ وضعیت منابع ، مصارف ، مطالبات ، ضمانتنامه ، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران