زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490498 تاریخ : 1398/06/14-12:23:04
,10025,
بازدید مدیرعامل بیمه کارآفرین از شعب کرج و تهران غرب

بازدید مدیرعامل بیمه کارآفرین از شعب کرج و تهران غرب

محمد حیدری مدیرعامل بیمه کارآفرین به منظور تبیین استراتژی ها و سیاست های اتخاذ شده و دریافت پیشنهاد ها و نقطه نظرات مسئولان به صورت مستقیم و بی واسطه، آشنایی بیشتر با همکاران و بررسی روند انجام امور شعب، روز سه شنبه 12 شهریورماه از شعبه کرج و تهران غرب بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه کارآفرین، حیدری که در این بازدید حجتی معاون مدیرعامل در امور توسعه بازار و شبکه، اسلامی معاون مدیرعامل در بیمه عمر و سرمایه گذاری وی را همراهی می کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان امور جاری آن ها قرار گرفت.

براساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه عملکرد این دو شعبه در نیمه اول سال و آمار های مربوطه مورد بررسی قرار دادند. هم چنین در سخنان خود، به خدمت رسانی هر چه بهتر به بیمه گذاران، بهره برداری از باشگاه مشتریان و حضور موثر در جشنواره فروش بیمه های عمر اشاره کردند.

گفتنی است در جریان این بازدید حیدری مدیرعامل شرکت و هیأت همراه وی با کارکنان شعب دیداری صمیمانه داشتند و در جریان نظرات و درخواست های آنان قرار گرفتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران