زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520950 تاریخ : 1399/07/16-16:47:21
,10025,
بازدید مدیرعامل بیمه سینا از پتروشیمی مسجد سلیمان

بازدید مدیرعامل بیمه سینا از پتروشیمی مسجد سلیمان

مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بیمه سینا و هیئت همراه طی سفری به استان خوزستان با مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری در این دیدار که با هدف توسعه همکاری ها و روابط با بیمه گذاران بزرگ بیمه سینا انجام شد، ضمن بازدید از بخش های مختلف این شرکت از همکاری بسیار خوب این مجموعه مهم پتروشیمی با بیمه سینا تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل بیمه سینا توسعه فرهنگ بیمه در صنعت نفت و پتروشیمی را برای کشور حیاتی دانست و افزود: در شرایط فعلی و با تشدید تحریم ها، صنعت بیمه می تواند با پشتیبانی از صنایع پتروشیمی، راه را برای توسعه بیشتر این صنعت باز کند.

وی مشتری مداری و رسیدگی و پرداخت سریع خسارت ها را از جمله سیاست های اصلی بیمه سینا برشمرد و گفت: ارائه خدمات ویژه به بیمه گذاران بزرگ در راستای افزایش رضایتمندی و استمرار تعاملات در دستور کار این شرکت قرار دارد.

از سوی دیگر، دکتر یوسف داودی، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد بیمه سینا در این مجموعه بیان داشت: دیدار رودررو با بیمه گذاران می تواند به شناسایی مستقیم نیازها و رفع نگرانی های احتمالی آن ها منجر شود.

وی با ابراز رضایت از خدمات بیمه سینا در طول مدت همکاری با این شرکت گفت: با توجه به اهمیت صنایع پتروشیمی در شرایط فعلی، امیدواریم این دیدار منجر به توسعه روابط و استفاده هرچه بیشتر از خدمات بیمه ای گردد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران