تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311735 تاریخ : 1396/09/29-14:40:29
,2,
بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از طرح مشارکتی گلخانه هیدروپونیک در استان اصفهان

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از طرح مشارکتی گلخانه هیدروپونیک در استان اصفهان

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به اتفاق علی اکبر مهرفرد قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی، از گلخانه گل رز هیدروپونیک که با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی در شهرستان نجف آباد استان اصفهان احداث شده است بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک کشاورزی در این بازدید با گلخانه داران و بهره برداران دیدار و گفت و گو کردند.

این گزارش می افزاید استان اصفهان با تولید سالانه حدود 52 میلیون شاخه گل شاخه بریده و 30.8 میلیون نشاء گل های نشایی – فصلی  جایگاه چهارم کشور در این بخش را به خود اختصاص داده است.

شایان ذکر است دراین بازدید محمدرضاپویا فرد مدیر شعب بانک کشاورزی استان اصفهان ،محسن کریمیان رییس سازمان جهاد کشاورزی استان وجمعی از کارشناسان وفعالان بخش کشاورزی، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک کشاورزی را همراهی می کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران