زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490275 تاریخ : 1398/06/10-15:44:41
,1,
بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب مرکزی و آپادانا

بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب مرکزی و آپادانا

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین روز چهارشنبه ششم شهریورماه از شعب مرکزی و آپادانا بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌الملل، جاوید مدیر امور حوزه مدیریت و سرپرست اداره روابط عمومی و تبلیغات، برزنونی مدیر امور شعب و اجاقی مدیر امور اعتبارات وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان امور جاری آنها قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه، عملکرد این شعب را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه مورد بررسی قرار دادند. 

گفتنی است تهرانفر در جریان این بازدیدها، از زحمات و تلاش‌های کارکنان این شعب تقدیر کرد و عملکرد موفق بانک کارآفرین را نتیجه زحمات تمامی کارکنان صف و ستاد عنوان کرد.

بر اساس این گزارش محمد ریحانی رئیس شعبه مرکزی و سارا حسین‌زاده رئیس شعبه آپادانا، پیشنهادها و درخواست‌های خود را در خصوص شعبه و کارکنان مطرح کردند و مدیرعامل و هیات همراه پس از شنیدن نظرات و دیدگاه‌های آنان، رهنمودهای لازم را ارائه دادند.

همچنین سارا حسین زاده رییس شعبه آپادانا، ضمن تشکر از مدیران ارشد جهت حضور در شعب، موارد مربوط به مشتریان اعتباری و برنامه های آتی شعب را مطرح کرد و مدیرعامل رهنمودهای لازم را در این خصوص ارائه کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران