تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338270 تاریخ : 1397/02/09-09:17:07
,2,
بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان

بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن درسفر به استان خوزستان از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک صنعت و معدن؛ در این بازدیدها که در آستانه 11 اردیبهشت ، روز جهانی کارگر انجام شد افخمی در جریان روند پیشرفت طرح های یاد شده قرار گرفته و به گفتگویی صمیمانه با کارگران خطوط تولید پرداخت .

طرح پتروشیمی مسجد سلیمان از محل تسهیلات فاینانس چین به مبلغ 433 میلیون یورو با عاملیت این بانک و پیشرفت قابل توجه 50درصدی درحال اجرا است که با شروع بهره برداری در سال 1398 به تولید آمونیاک به ظرفیت 660هزار تن در سال و اوره به ظرفیت یک میلیون تن در سال ، خواهد پرداخت و اشتغال مستقیم 750 نفری در این منطقه کمتر برخوردار را به همراه خواهد داشت.
مجتمع فولاد روهینا جنوب نیز با 105 میلیون یورو تسهیلات بانک صنعت و معدن و 70 درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان دزفول در حال اجراست و با اتمام آن برای 445 نفر اشتغال ایجاد می شود.
گفتنی است فاز اول مجتمع فولاد روهینا جنوب در سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفت.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران