زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521835 تاریخ : 1399/08/04-15:05:52
,1,
بازدید مدیرعامل بانک دی از شعبه آمل

بازدید مدیرعامل بانک دی از شعبه آمل

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در بازدید از شعبه آمل بر لزوم پایبندی هر چه بیشتر شعب به اصل مشتری مداری تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک دی، دکتر کریمی، مدیرعامل بانک دی در جریان این بازدید که با همراهی مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک انجام شد ضمن گفت و گو با کارکنان و مشتریان، نقش بانک ها را در توسعه اقتصادی کشور حائز اهمیت دانست و تاکید کرد شعب باید با توجه به نوع فعالیت خدمت محور توجه ویژه ای به مشتریان خود داشته باشند.

مدیر عامل بانک دی با کلیدی خواندن نقش کارکنان شعب در جذب و حفظ مشتریان گفت: همکاران شعب ضمن ارائه خدمات باید تلاش کنند با لحن حرفه ای در کنار تکریم و حفظ منزلت مشتریان، خاطره ای خوش را در ذهن آنان از بانک دی به جای گذارند.
کریمی افزود: شعبه ای که مشتری را جزو سرمایه با ارزش بانک دانسته و وفاداری به مشتریان و درک و تشخیص صحیح نیازها و انتظارات آن ها را در اولویت امور قرار دهد، می تواند به موفقیت در اهداف تعیین شده دست یابد.
مدیرعامل بانک دی ضمن تاکید مجدد بر اهتمام شعب در زمینه جذب منابع ارزان قیمت گفت: تلاش بانک دی در سال جاری در راستای جذب سپرده های ارزان قیمت است که با تلاش تمامی همکاران در شش ماهه نخست سال به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یافتیم و انتظار می رود همچنان جذب منابع ارزان قیمت و اصلاح نسبت مصارف و منابع به منظور دستیابی به برنامه های عملیاتی با تلاش مضاعفی در دستور کار شعب باشد.
تاکید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری و دقت در رعایت مقررات و قوانین در زمان پرداخت تسهیلات و اعتبارسنجی مشتریان و سرعت بخشیدن به وصول مطالبات از دیگر محورهای سخنان مدیرعامل بانک دی در این بازدید بود.
گفتنی است در این بازدید دکتر کریمی، مدیرعامل بانک دی از اهتمام جمعی کارکنان شعبه آمل در راستای ارائه خدمات مطلوب به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و عملکرد قابل قبول در حوزه تسهیلات ویژه کرونا و ارائه بسته حمایتی به جامعه پزشکی قدردانی کرد.
همچنین در این دیدار، کارکنان شعب در نشست صمیمی با مدیرعامل بانک به بیان مسائل و ارائه دیدگاه ها و راهکارهای خود در راستای پیشبرد امور شعب پرداختند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران