صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519648 تاریخ : 1399/06/26-18:00:10
,3,22,
بازدید مدیرعامل بانک از شعب استان فارس و شرکت در جلسه اداری مدیریت استان

بازدید مدیرعامل بانک از شعب استان فارس و شرکت در جلسه اداری مدیریت استان

دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل بانک، ضمن بازدید از شعب استان فارس در جلسه اداری مدیریت شعب استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد شرکت نمودند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه؛ در این بازدید، مدیرعامل و هیات همراه، عملکرد استان را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، تسهیلات پرسنل و سایر آمارهای مربوطه مورد بررسی قرار دادند.

دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل بانک در خصوص افزایش مطالبات معوق در سیستم بانکی خاطر نشان کرد، متاسفانه آمار ها نشان می دهند که در سال های اخیر هزینه عملیاتی منابع، روندی روبه رشد داشته که این مسئله برای نظام بانکی آسیب جدی است.

مدیرعامل بانک در بخش دیگری از سخنانش در جمع همکاران فارس با تاکید بر پیگیری پرونده های وصول مطالبات تاکید کرد: همکاران مستقر در شعب می بایست اعتبار سنجی درست و دقیقی از وضعیت مشتریان انجام دهند، زیرا در صورت عدم دقت و اخذ تضامین ناکافی، تبعات منفی به همراه دارد و سالیان زیادی بخش های مختلف را درگیر خواهد کرد.

صباغی در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش همکاران شاغل در شعب، در خصوص مسائل، درخواست ها و نظرات همکاران در بخش های مختلف خاطر نشان کرد: مطمئن هستم که تمامی همکاران با همدلی و تعهد سازمانی پیشنهادهای خود را ارائه می دهند. ارائه دیدگاه ها، نظرات و حتی مشکلات کمک خواهد کرد تا مدیران عالی بانک به صورت مستقیم و از نزدیک در جریان موضوعات مربوط به شعب قرار گرفته در جهت رفع مشکلات و ارتقاء بانک اقدام نمایند.

وی همچنین افزود، این مسئله به افزایش بهره وری و انگیزه کاری همکاران منجر خواهد شد. بنابراین از تمامی همکاران درخواست می کنم طرح ها و پیشنهادات خود را از مسیرهای تعیین شده ارائه نمایند. زیرا اعتقاد دارم پیشبرد اهداف هر سازمان تنها با همت و مشارکت تیمی یکایک همکاران محقق خواهد شد.

در این جلسه، نواب نظری مدیر شعب استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد با خوش آمدگویی به مدیرعامل بانک، بازدید از شعب استان را مایه دلگرمی و افزایش انگیزه کاری عنوان کرد و گفت: حضور جنابعالی و مدیران ارشد و طرح مسائل مربوط به شعب و استان و بررسی حضوری و ارائه راهکار های لازم را گام موثر در جهت توسعه بانک دانست، و نسبت به ارائه آمار عملکرد استان در سال جاری پرداخت.

در ادامه همکاران بانک با تاکید بر آمادگی و استقبال برای ارتقای عملکرد کلی بانک، دیدگاه های خود را بیان کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران