از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515110 تاریخ : 1399/04/08-12:23:48
,1,22,
بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعب ساری و بابل

بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعب ساری و بابل

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی ضمن بازدید سرزده از شعب ساری و بابل با کارکنان و مشتریان این شعب دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی؛ در این دیدارها دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی ضمن اشاره به اهمیت نقش همکاران شعب در تحقق اهداف بانک گفت: کاهش پرونده های مطالباتی، جلوگیری از انباشت پرونده های اعتباری سررسید شده، جذب منابع ارزان قیمت و تعامل مناسب با مشتریان از جمله موارد حائز اهمیتی است که همکاران شعب باید در الویت اصلی برنامه های کاری خود قرار دهند تا بانک بتواند در مسیر سودآوری حرکت کند.
کریمی با تاکید بر تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران افزود: تکریم مشتریان به ویژه جامعه هدف یکی از ارزش های مهم بانک به شمار می رود که از همکاران شعب انتظار می رود ضمن رعایت این اصل بر روند تسهیل ارائه خدمات مطلوب بانکی و با کیفیت برای رضایتمندی حداکثری آنان اهتمام ورزند.
وی افزود: با توجه به فعالیت همکاران شعب در خط مقدم بانک، تمامی فعالیت های آنان در راستای اعتلای خوش نامی بانک و به ثمر رسیدن اهداف بسیار تاثیرگذار است و انتظار می رود کارکنان شعب با سرلوحه قرار دادن برنامه های عملیاتی شعب و توجه به شاخص های تعیین شده در مسیر موفقیت بانک، نقش آفرین باشند.
در پایان این دیدار؛ همکاران شعب ساری و بابل نیز به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود در راستای پیشرفت اهداف بانک پرداختند و با مدیرعامل گفت و گو کردند.
گفتنی است، در این بازدیدها مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی بانک دی، دکتر برات کریمی را همراهی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران