در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515791 تاریخ : 1399/04/21-17:40:27
,1,
بازدید سرزده عضو هیئت مدیره بانک دی از شعبه شهید مطهری

بازدید سرزده عضو هیئت مدیره بانک دی از شعبه شهید مطهری

رحیم طاهری، عضو هیات مدیره بانک دی ضمن بازدید سرزده از شعبه شهید مطهری با کارکنان و مشتریان این شعبه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، طاهری در جریان این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های همکاران شعبه مطهری در تحقق اهداف از پیش تعیین شده گفت: نقش همکاران شعب در تحقق اهداف بانک با تمرکز بر بازاریابی هدفمند، جذب منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات پرونده های اعتباری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به اهمیت اجرایی شدن برنامه های عملیاتی بانک در سال جاری توسط همکاران شعب افزود: با ابلاغ برنامه های عملیاتی به شعب انتظار می رود همکاران با تلاش روزافزون، روحیه پیگیری و تکیه بر دانش بانکی بتوانند اجرای این برنامه ها را در الویت فعالیت های خود قرار دهند تا بانک بیش از گذشته در مسیر سودآوری و موفقیت قرار گیرد.
عضو هیئت مدیره بانک دی با بیان این که برگزاری نخستین مجمع ارزیابی عملکرد شعب تهران بانک دی حاکی از عزم جدی مدیران ارشد برای دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی شعب است، گفت: برگزاری این مجمع برای شعب شهرستان نیز در دستور کار قرار دارد و شایسته است که همکاران به راهکارهایی که برای بهبود نتایج عملکردی در 3 ماهه دوم سال 1399 در این مجمع ارائه شد توجه کافی داشته باشند.
طاهری در پایان سخنانش با تاکید بر اهمیت تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران به عنوان یکی از مهم ترین ارزش های بانک دی، افزود: تکریم مشتریان به ویژه خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری یکی از ارزش های مهم بانک به شمار می رود و همکاران شعب باید ضمن رعایت این اصل بر روند تسهیل ارائه خدمات مطلوب بانکی و با کیفیت برای رضایتمندی حداکثری آنان اهتمام ورزند.
گفتنی است در این بازدید، مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی و عضو هیئت عامل بانک دی، رحیم طاهری را همراهی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران