در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532899 تاریخ : 1399/09/12-15:27:10
,1,
بازدید سرزده رییس هیئت مدیره بانک دی از شعبه کیش

بازدید سرزده رییس هیئت مدیره بانک دی از شعبه کیش

غلامرضا خلیل ارجمندی، رییس هیئت مدیره بانک دی در بازدید سرزده از شعبه کیش بر اهمیت فعالیت این شعبه با توجه به موقعیت استراتژیک جزیره کیش به عنوان شاهراه صادراتی و وارداتی کشور تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، غلامرضا خلیل ارجمندی، رییس هیئت مدیره بانک دی، در بازدید از شعبه کیش، ضمن قدردانی از تلاش های همکاران این شعبه در بازاریابی و جذب منابع سازمان ها و شرکت های عظیم منطقه آزاد کیش، بر لزوم ارائه راهکارهای تخصصی به مشتریان تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، ارجمندی در جریان این بازدید با اشاره به امضای تفاهم نامه مشترک میان بانک دی و سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش در مقایسه با دیگر نقاط کشور ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی در تمامی زمینه ها دارد و بسیاری از امکانات و سرمایه ها، در کنار سرمایه گذاران خوشنام و شرکت های صادراتی و وارداتی توانمند در این منطقه متمرکز شده است و باید از این فرصت در راستای توسعه و گسترش همکاری های مشترک میان بانک دی و سرمایه گذاران بهره برد.
وی افزود: بانک دی نخستین بانک خصوصی کشور است که توانسته با ارائه راهکارهای تخصصی و منعطف در کنار طراحی محصولات و خدمات جذاب، موفق به ایجاد زمینه های همکاری مشترک با سازمان منطقه آزاد کیش و امضای تفاهم نامه مشترک با این سازمان شود تا نقش خود را در حمایت از تولیدکنندگان داخلی کلیدی کشور پررنگ تر ایفا کند.
رییس هیئت مدیره بانک همچنین مکان یابی بهینه شعب را از عوامل تاثیرگذار بر کارکرد همکاران شعبه دانست و تصریح کرد: با توجه به تعداد کم شعب بانک دی در استان ها، مکان یابی شعب بانک دی باید به گونه ای انجام شود که زمینه دسترسی سریع مشتریان به شعبه و تسهیل امور بازاریابی را فراهم آورد و محل استقرار شعبه در کانون توجه و مناطق تجاری قرار گیرد.
گفتنی است، کارکنان شعبه کیش در نشست صمیمی با رییس هیئت مدیره بانک ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده برای تحقق شاخص های عملیاتی به بیان مسائل و نقطه نظرات خود در زمینه پیشبرد امور شعبه پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران