در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517040 تاریخ : 1399/05/11-13:39:01
,10028,
بازدید رایگان اهالی رسانه از رصدخانه شهری تهران

به مناسبت روز خبرنگار صورت می گیرد

بازدید رایگان اهالی رسانه از رصدخانه شهری تهران

سازمان فاوای شهرداری تهران به مناسبت روز خبرنگار، به مدت یک هفته امکان بازدید از رصدخانه شهری تهران را برای اصحاب رسانه فراهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری تهران، امکان بازدید و آشنایی با رصدخانه تخصصی شهر تهران به مدت یک هفته کاری از یکشنبه نوزدهم مرداد تا چهارشنبه، بیست و سوم برای خبرنگاران و کلیه اصحاب رسانه، با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی و در گروه های حداکثر 10 نفره فراهم شده است.

گفتنی است رصدخانه شهری تهران در برج میلاد قرار دارد و امکان رصد داده های شهری رابر روی ماکت شهر تهران به صورت بصری و هوشمند فراهم می کند. برای مثال در این مرکز علاوه بر مشاهده داده های تصویری در ویدئو وال بزرگ موجود در سالن رصدخانه و پنجره های دیجیتال، امکان نمایش نقشه های موضوعی و متغیر از ترافیک روزانه تهران، جمعیت پایتخت به تفکیک مناطق و تحلیل های آماری از دلایل تغییر جمعیت در طول زمان، مستنداتی از وضعیت سلامت و اماکن فرهنگی مثل سینماها و فرهنگسراها و بسیاری موضوعات دیگر موجود است. همچنین بخش جذابی به عنوان تاریخچه شهر تهران و گسترش مرز آن از سال 1270 تا کنون، بر روی ماکت قابل مشاهده است.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران به شماره 84169004 تماس بگیرند و یا به نشانی tmicto.tehran.ir مراجعه نمایند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران