در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521345 تاریخ : 1399/07/23-16:32:53
,10025,
بازدید دکتر کاردگر و هیات همراه از شعبه آزادی و آبکوه مشهد

بازدید دکتر کاردگر و هیات همراه از شعبه آزادی و آبکوه مشهد

دکتر کاردگر، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا و اعضای هیأت همراه از شعبه آزادی مشهد این شرکت بازدید کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این بازدید، موسی رضایی عضو هیات مدیره، عباس عمران پور معاون امور استان ها و توسعه شعب، بهاروند مدیر حراست، اسماعیل نیا مدیر دفتر حوزه هیات مدیره و مدیرعامل و حقانی زاده سرپرست منطقه دو مدیرعامل را همراهی کردند.

در این بازدید دکتر کاردگر مدیرعامل بیمه دانا، ضمن گفتگو با کارکنان و همکاران این شعبه، با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های اقتصادی فراوان استان خراسان رضوی، خواهان بهره گیری و تقویت تلاش ها برای افزایش ضریب نفوذ بیمه از طریق انعقاد قراردادهای بیمه ای و افزایش تعاملات و همکاری های فی مابین با بیمه گذاران و صاحبان کانون های اقتصادی و سرمایه گذاری در این استان شد.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل و هیات همراه همچنین امروز از شعبه آبکوه مشهد بازدید و با همکاران این شعبه گفتگو کردند. در این بازدید نیز گزارشی از عملکرد شعبه ارائه و بر افزایش همکاری ها و تعاملات برای استفاده از ظرفیت های بیمه ای استان تاکید شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 109
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران