در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512484 تاریخ : 1399/02/20-16:12:00
,2,
بازدهی مناسب صندوق های سرمایه گذاری کارگزاری بانک ملی ایران

بازدهی مناسب صندوق های سرمایه گذاری کارگزاری بانک ملی ایران

سرمایه گذارانی که تمایل دارند وجوه خود را در اختیار افراد مجرب و حرفه ای قرار دهند اما زمان و تخصص لازم برای خرید و فروش سهام را ندارند، می توانند از خدمات تخصصی واحد مدیریت صندوق های سرمایه گذاری کارگزاری بانک ملی ایران استفاده کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، اکنون چهار صندوق سرمایه گذاری به ارزش 80 هزار و 792 میلیارد ریال توسط کارگزاری بانک ملی ایران مدیریت می شود.

دو صندوق سرمایه گذاری در سهام با ارزش هشت هزار و 579 میلیاردریال، یک صندوق بازارگردانی سهام با ارزش 213 میلیارد ریال و یک صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت به ارزش 72 هزار میلیارد ریال تحت مدیریت این شرکت کارگزاری است.

بازدهی سالیانه صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران با درآمد ثابت تا اردیبهشت سال جاری 24 درصد بوده است. همچنین بازدهی صندوق سرمایه گذاری توسعه ملی در زمینه سهام طی مدت زمان یاد شده 378 درصد، بازدهی صندوق سرمایه گذاری مشترک کارگزاری بانک ملی ایران در زمینه سهام 310 درصد و بازدهی صندوق بازارگردانی پست بانک 260 درصد بوده است.

این کارگزاری همچنین در معاملات آنلاین سهام به ارائه خدمات می پردازد. افراد حرفه ای با استفاده از امکانات وی‍ژه معاملات آنلاین می توانند در هر لحظه سفارش های خود را مستقیما و بدون واسطه انجام دهند.

سرمایه گذاران پس از ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت توسط کارشناسان این شرکت، کد بورسی دریافت می کنند و با عقد قرارداد آنلاین سهام می توانند بدون مراجعه حضوری در بازارسرمایه فعالیت کنند.

علاوه بر این کارگزاری بانک ملی ایران در زمینه ارائه خدمات تامین سرمایه و بورس کالا و انرژی به ارائه خدمات می پردازد.

با این حال کسانی که به هر دلیلی امکان انجام معاملات آنلاین را نداشته و یا در فرایند عملیات بورسی خود با مشکل و یا سوالی مواجه اند، می توانند به نمایندگان کارگزاری مستقر در شعب منتخب مراجعه کنند.

فهرست شعب منتخبارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران