صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521003 تاریخ : 1399/07/19-12:44:58
,1,
بازتاب بین المللی حمایت های پژوهشی بانک سامان

بازتاب بین المللی حمایت های پژوهشی بانک سامان

پژوهش مورد حمایت بانک سامان در مجله معتبر Research World منتشر و با استقبال جامعه علمی بین المللی مواجه شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، پژوهش مورد حمایت بانک سامان که پیرامون توانمندسازی اپلیکیشن های بانکی است، در مجله Research World، رسانه آنلاین ESOMAR (انجمن جهانی تحقیقات بازار) منتشر و با استقبال جامعه علمی در سطح جهان مواجه شده است.
این پژوهش که به سفارش بانک سامان و با همکاری شرکت شرکت تحقیقات بازار ReWise انجام شده، با پشتوانه پتانسیل های جامعه ایران در جهت ایجاد تجربه ای خوشایندتر برای کاربران از اپلیکیشن های بانکی صورت پذیرفت.
نتایج این مطالعه منجر به ارزیابی تجربه کاربری اپلیکیشن بانک سامان و بهبود آن شد. علاوه بر این اصلاح اپلیکیشن از یک طرف و پشتیبانی مرکز تماس و شعب بانک سامان از طرف دیگر، برای نصب و فعالسازی اپلیکیشن منجر به افزایش نرخ استفاده فعال از آن و ارتقاء سطح رضایت مندی کاربران شده است.
لازم به ذکر است که بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود برای توسعه علم و دانش، حمایت از پژوهش ها و تحقیقات علمی را در دستور کار خود دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 143
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران