بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519461 تاریخ : 1399/06/24-14:47:38
,6,4,
بازار خودروی روسیه دومین بازار بزرگ اروپا شد

بازار خودروی روسیه دومین بازار بزرگ اروپا شد

علی رغم افت فروش خودرو در ماه آگوست بازار خودروی روسیه به یکی از بزرگترین بازارهای خودروی اروپا تبدیل شد و پس از آلمان در جایگاه دوم قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت، راشاتودی، علی رغم افت فروش خودرو در ماه آگوست بازار خودروی روسیه به یکی از بزرگترین بازارهای خودروی اروپا تبدیل شد و پس از آلمان در جایگاه دوم قرار گرفت.

در ماه گذشته خریداران روسی 130 هزار خودروی نو خریداری کرده اند. فروش خودرو در ماه آگوست 0.5 درصد نسبت به سال گذشته افت کرده است. این افت پس از آن اتفاق افتاد که در ماه جولای فروش خودروی روسیه بالاخره نشانه هایی از ریکاوری را نشان داد و 7 درصد جهش کرد. با این حال با این افت نیم درصدی بازار خودروی روسیه 3 رده در فهرست بزرگترین بازارهای خودروی اروپا بالا رفت و به جایگاه دوم رسید.

علی رغم تعمیق افت فروش خودرو در آلمان در ماه آگوست به علت فضای مبهم ناشی از بحران کرونا، بازار خودروی این کشور همچنان با فروش 251 هزار خودرو در این ماه، پرچم دار فروش خودرو در اروپا باقی ماند. داده های خودروسازان نشان می دهد که میزان فروش خودرو در آلمان در ماه آگوست 20 درصد نسبت به سال گذشته افت داشته است.

فرانسه در جایگاه سومین بازار بزرگ خودروی اروپا قرار گرفت و در این ماه 103 هزار خودرو به فروش رساند. به دنبال فرانسه ایتالیا با فروش 89 هزار خودرو در رتبه چهارم و انگلستان با فروش 87 هزار خودرو در رتبه پنجم اروپا قرار گرفتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران