سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 444291 تاریخ : 1397/10/07-15:05:14
,10028,16,
بارش ها دامنه های جنوبی البرز را دربرمی گیرد

سازمان هواشناسی:

بارش ها دامنه های جنوبی البرز را دربرمی گیرد

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از غرب کشور خبر داد و اعلام کرد: بارش ها نیمه و دامنه های جنوبی البرز را نیز در برمی گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان هواشناسی، استان های نیمه غربی دیروز (پنجشبه)، از این فعالیت بارشی بهره مند شدند و امروز نیز این سامانه در نیمه غربی تقویت خواهد شد.

هواشناسی، از احتمال سیلاب و آبگرفتکی در استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان براثر تشدید بارش ها خبر داد.
براساس این گزارش، از عصر امروز در استان های ساحلی خزر شاهد تشدید بارندگی خواهیم بود و در برخی شهرهای این منطقه بارندگی آغاز می شود.
این سازمان پیش بینی کرد که شدت بارش ها در بعدازظهر و شب در استان های گیلان، غرب مازندران و خراسان شمالی بیشتر باشد.
این سازمان، بارش ها در مناطق کوهستانی و سردسیر را به صورت برف پیش بینی و به رانندگان توصیه کرد در عبور از گردنه های کوهستانی­ و سردسیر تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند­.
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که هوای استان های نیمه غربی فردا (شنبه) سرد می شود ­و نوار نیمه شمالی نیز بارانی خواهد بود اما روز یکشنبه، شاهد جوی پایدار در نقاط مختلف کشور خواهیم بود.
این سازمان همچنین از ماندگاری هوای سرد نیمه شمالی خبر داد و اعلام کرد که از بعد ازظهر یکشنبه سامانه ای از غرب و جنوب وارد کشور می شود.
بر اساس این گزارش، آب های دریای خزر نیز مواج و متراکم است و در استان های ساحلی دریای خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد. ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 230
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه