جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518267 تاریخ : 1399/06/03-09:54:10
,11,
بارش باران در جاده های چالوس و هراز ادامه دارد

بارش باران در جاده های چالوس و هراز ادامه دارد

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از ادامه بارش باران در جاده های چالوس و هراز خبر داد و وضعیت تردد در مسیرهای شمالی را روان اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و 253 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین 15.7 درصد، اوج تردد بین ساعت 19 تا20 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در جاده های هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

همچنین جاده چالوس دارای بارش باران و جاده های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک در محور شهریار- تهران در اکثر مقاطع نیز نیمه سنگین است.

آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از محورهای استان های گلستان، اردبیل، مازندران و گیلان خبر می دهد.

هم چنین محور هراز (تونل زیار باغ)، واقع دراستان مازندران،از روز گذشته تا فردا به مدت 2 شب،از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد، به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل،کیلومتر 95، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران