صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518100 تاریخ : 1399/05/28-15:49:52
,25,
این موفقیت نشان دهنده توانمندی های مدیریتی صنعت مس است

رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پیامی به مناسبت قهرمانی و صعود تیم فوتبال مس رفسنجان مطرح کرد

این موفقیت نشان دهنده توانمندی های مدیریتی صنعت مس است

دکتر «خداداد غریب پور» معاون وزیرصنعت معدن وتجارت در پیامی قهرمانی و صعود تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر را تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، دکتر خداداد غریب پور معاون وزیرصنعت معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در پیامی به مناسبت قهرمانی و صعود تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر ضمن تبریک این موفقیت به دکتر اردشیرسعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران این موفقیت را نشان دهنده توانمندی های مدیریتی صنعت مس معرفی کرد و نوشت مجموعه مدیران و کارکنان شرکت مس همان گونه که در تولید و توسعه پیشتاز عمل می کنند، در حوزه ورزش نیز افتخارآفرینی کرده اند.

متن این پیام به شرح زیر است:
مردم شریف استان کرمان و شهر رفسنجان
برادر ارجمند جناب آقای سعدمحمدی، مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران
صعود افتخارآمیز تیم مس رفسنجان به لیگ برتر فوتبال ایران، باعث خرسندی و همچنین افتخاری برای نشان دادن توانمندی های مدیریتی صنعت مس است.
مجموعه مدیران و کارکنان شرکت ملی صنایع مس همان گونه که در تولید و توسعه، به عنوان پیشتاز عمل کرده، اکنون در حوزه ورزشی نیز افتخاری تازه رقم زده اند.
اینجانب راه یافتن تیم مس رفسنجان به لیگ برتر فوتبال را صمیمانه خدمت مردم شریف استان کرمان و به ویژه شهر رفسنجان و نیز تمامی مدیران، کادر فنی و بازیکنان سختکوش تیم تبریک می گویم و از پروردگار متعال خواهان پیروزی و فتح قله های جدید از سوی آن مجموعه هستم. امیدوارم همچنان در عرصه های ورزش و تندرستی نیز کامیاب باشید.
خداداد غریب پور
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران