جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520718 تاریخ : 1399/07/13-15:35:00
,2,
این بانک پیشگام و پیشتاز فعالیت های نوآورانه در سیستم بانکی است

معاون رئیس جمهور در مراسم رونمایی از سرویس ها و خدمات جدید بانک صنعت و معدن:

این بانک پیشگام و پیشتاز فعالیت های نوآورانه در سیستم بانکی است

دکتر جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: امروز بانک صنعت و معدن پیشگام و پیشتاز فعالیت های نوآورانه در سیستم بانکی محسوب می شود که با ابداع خدمات جدید زمینه تبعیت سایر بانک ها را بدنبال خواهد داشت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، معاون رییس جمهور روز یکشنبه ضمن رونمایی و افتتاح محصولات جدید بانک صنعت و معدن با حضور اعضای هیات مدیره این بانک افزود: لازم است از تلاش های انجام شده و خدمات صورت گرفته از مدیریت و مسئولین بانک و اعضای هیأت مدیره بوی‍ژه نیروهای فنی که برای توسعه سیستم های الکترونیکی بانک تلاش و زحمت کشیدند، قدردانی نمایم .
وی در این جلسه که مدیران و روسای شعب این بانک نیز که به صورت برخط حضور داشتند گفت: فعالیتی که امروز در بانک صنعت و معدن شروع شده در نظام بانک به عنوان یک اقدام پیشتاز و پیشگام بوده و انتظار می رود موجب بهره مندی مشتریان از خدمات، امکانات و تسهیلات نوینی شود که در اختیار صنعتگران و معدنکاران قرار گیرد.
انصاری اضافه کرد: مجموعه اقداماتی که در زمینه الکترونیکی شدن امور شکل گرفته در شتاب بخشیدن و سرعت دادن به تحقق دولت الکترونیکی، سبب افزایش سهولت و دسترسی آسان شهروندان برای بهره مندی از خدمات دولت شود.
وی گفت: مجموعه تلاش هایی که سیستم بانکی و بانک صنعت و معدن به عنوان بانک تخصصی در حوزه صنعت و معدن انجام داده است می تواند به شکوفایی و جهش تولید در کشور و بهبود وضعیت شاخص های اقتصادی کمک کند.
معاون رئیس جمهور یادآور شد: امروز در شرایط خاص کرونا قرار داریم و توسعه فعالیت ها در قالب الکترونیکی در دستورکار دستگاههای اجرایی قرار گرفته و این شرایط ویژه موجب شتاب بخشیدن به برنامه های توسعه دولت الکترونیک و برنامه ریزی برای دسترسی مردم به سامانه ها برای انجام امور شده است.
معاون رئیس جمهور تأکید کرد: بدنبال تسریع و تسهیل در دسترسی به خدمات دولتی برای شهروندان هستیم تا با برخورداری از این امکان، پیچیدگی که در سطح نظام اداری وجود دارد و برای آن وقت زیادی صرف می کنند، با توسعه دولت الکترونیک بهبود بخشیم و مردم به سهولت و سرعت بیشتری از خدمات برخوردار شوند.
انصاری توضیح داد، کاستن از ارتباط مستقیم خدمات گیرندگان با ارائه دهندگان خدمت جهت تضمین نظام سلامت، بویژه موسساتی که خدمات مالی و اعتباری را انجام می دهند، ضرورتی جدی است.
وی افزود: شهروندان دارای حقوق قانونی هستند و از این حقوق باید به شکلی برخودار شوند که زمان برای دستیابی به آن خدمات به حداقل برسد.
انصاری اضافه کرد: لازمه توسعه امورالکترونیکی، سهولت برخورداری از آن است و می بایست هزینه های ارائه خدمات اداری کاسته شود.
انصاری یادآور شد: استفاده از سامانه های الکترونیک جزء برنامه های نظام بانکی بوده و در مقایسه با دیگر دستگاهها در این زمینه پیشرو بوده اند و قدم های خوبی در این زمینه برداشته شده است .
انصاری توضیح داد: مجموعه اقدامات در جهت الکترونیکی شدن خدمات بانکی در 20 سال گذشته دستاوردهایی داشته که به سلامت نظام بانکی کمک کرده و همچنین امکان استفاده از خدمات را برای مشتریان فراهم ساخته است.
وی گفت: بانک هایی مانند بانک صنعت ومعدن پیشگام و پیشتاز این سامانه های الکترونیک هستند که در گسترش فعالیت هایشان از طریق سامانه های الکترونیکی و دیجیتال با مشتریان این بانک که عمدتا افراد حقوقی و شرکت ها و بنگاهها هستند، موثر بوده است.
بر اساس این گزارش در آیین رونمایی از خدمات و محصولات جدید بانک صنعت و معدن سامانه سدف (سامانه دیجیتال فرآیندی)، سامانه هدف (همراه بانک دیجیتال فرآیندی)، سامانه پات (پذیرش اینترنتی تسهیلات) و سامانه ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانک) رونمایی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 121
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران